Topic: Poszukuję firmy stosującej technologie bezwykopowe

Witajcie! Technologie bezwykopowe to ponoć nowoczesne metody budowy lub renowacji wodociągów. Ciężko o doświadczonych specjalistów którzy dobrze się na tym znają. Czy polecilibyście kogoś wartego zaufania?

Re: Poszukuję firmy stosującej technologie bezwykopowe

Ja znam firmę, która na stronie wierceniasterowane.pl prezentuje swoją ofertę oraz wymienia nazwy producentów używanych przez siebie urządzeń.

Ja też znam tę firmę, gdyż ma ona już spore doświadczenie w branży, a poza tym działa na terenie całego kraju, więc w naszym środowisku jest dość znana. Informacje na temat stosowanych przez siebie technologii bezwykopowych firma umieściła na stronie wierceniasterowane.pl/technologie-bezwykopowe.php. Oprócz budowania i wymieniania infrastruktury podziemnej przedsiębiorstwo zajmuje się również renowacją rurociągów – częściową lub całościową.

Dla mnie kiedyś ta firma wykonywała sieć wodociagową wraz z przeciskami pod drogami, które zostały opisane pod linkiem wierceniasterowane.pl/przeciski-pod-drogami.php. Budowa przebiegła sprawnie i szybko, bez żadnych zakłóceń, a nowo wybudowana sieć wodociągowa działa perfekcyjnie.

Wygląda na to, że ta firma ma dośc szeroki zakres działania. W dodatku posiada spore doświadczenie w branży. Nie wiem tylko jak u nich z cenami.

W tej sprawie musiałbyś się z nimi skontaktować, bo koszty każdej budowy są inne. Wszystko zależy od rozmiaru terenu budowy oraz średnicy użytych rur. Na początek mogą przygotować wstępną wycenę, a potem możesz zdecydować, czy podejmiesz z nimi współpracę.

Przekonaliście mnie, żeby się z nimi skontaktowac i zapytac przede wszystkim o cennik oraz wolne terminy.