Topic: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Witam serdecznie. Wzięłam się ostatnio za potężny remont na mieszkaniu i teraz wraz z mężem chyba stoimy przez najtrudniejszym zagadnieniem. Musimy wybrać jaki design, meble i ogólnie jak chcemy urządzić nasze mieszkanie. Na początku sprawa wydawała się prosta i błaha, bo przecież wybierzemy coś co nam się podoba no ale.. wyszło na tym, że trudno nam wspólnie coś wybrać. Prosimy o pomoc!

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Witaj, a powiedz nam, to generalnie szukasz inspiracji na całe mieszkanie? Czy może tylko jeden pokój itp.? Może zacznijmy najpierw od takich mniejszych składowych, nim dojdziemy do epicentrum Twojego problemu tongue

No remont dotknął całe mieszkanie.. ale póki co chciałabym się skupić na pokojach mieszkalnych wink Szukam inspiracji

Od siebie mogę Ci polecić abyś urządziła albo przynajmniej spróbowała odtworzyć skandynawski design jeśli jeszcze nie słyszałaś o tym stylu aranżacji wnętrz, to koniecznie poszperaj po Internecie i sprawdź sobie wink Tak urządzone mieszkanie wygląda po prosu cudnie, piękna gra kolorów i mieszkanie jest mega schludne i przytulne.

A dziękuję.. Faktycznie piękny styl, a powiedz, znasz firmę która sprzedaje stoliki w takim stylu, lub ogólnie polecisz mi jakąś firmę, która by zaaranżowała moje wnętrze?

Mam same pozytywne doświadczenie ze sklepem Blackcatdesign mają po pierwsze genialną ofertę, mnóstwo mebli w różnych stylach i jeszcze super obsługę wink Rzecz jasna mają w swojej ofercie również stoliki: blackcatdesign.com.pl/c/1556/stoliki.html na tej stronce możesz przeglądać ich bogatą ofertę stolików wink daj znać, czy się spodobały.

Piękne meble i super stronka wink W końcu znalazłam coś co dłuuugo szukałam. Otóż mają w tym sklepie na sprzedaż przepiękne narożniki: blackcatdesign.com.pl/c/1551/narozniki.html i wśród nich jeden narożnik taki klasyczny, piękny który po prostu musze mieć wink Dziękuję za pomoc! Teraz mam nadzieję, że w końcu ruszy temat urządzenia wnętrza do przodu tongue