Topic: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Witam serdecznie. Wzięłam się ostatnio za potężny remont na mieszkaniu i teraz wraz z mężem chyba stoimy przez najtrudniejszym zagadnieniem. Musimy wybrać jaki design, meble i ogólnie jak chcemy urządzić nasze mieszkanie. Na początku sprawa wydawała się prosta i błaha, bo przecież wybierzemy coś co nam się podoba no ale.. wyszło na tym, że trudno nam wspólnie coś wybrać. Prosimy o pomoc!

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Witaj, a powiedz nam, to generalnie szukasz inspiracji na całe mieszkanie? Czy może tylko jeden pokój itp.? Może zacznijmy najpierw od takich mniejszych składowych, nim dojdziemy do epicentrum Twojego problemu tongue

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

No remont dotknął całe mieszkanie.. ale póki co chciałabym się skupić na pokojach mieszkalnych wink Szukam inspiracji

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Od siebie mogę Ci polecić abyś urządziła albo przynajmniej spróbowała odtworzyć skandynawski design jeśli jeszcze nie słyszałaś o tym stylu aranżacji wnętrz, to koniecznie poszperaj po Internecie i sprawdź sobie wink Tak urządzone mieszkanie wygląda po prosu cudnie, piękna gra kolorów i mieszkanie jest mega schludne i przytulne.

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

A dziękuję.. Faktycznie piękny styl, a powiedz, znasz firmę która sprzedaje stoliki w takim stylu, lub ogólnie polecisz mi jakąś firmę, która by zaaranżowała moje wnętrze?

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Mam same pozytywne doświadczenie ze sklepem Blackcatdesign mają po pierwsze genialną ofertę, mnóstwo mebli w różnych stylach i jeszcze super obsługę wink Rzecz jasna mają w swojej ofercie również stoliki: blackcatdesign.com.pl/c/1556/stoliki.html na tej stronce możesz przeglądać ich bogatą ofertę stolików wink daj znać, czy się spodobały.

Re: Chciałabym urządzić mieszkanie ale…

Piękne meble i super stronka wink W końcu znalazłam coś co dłuuugo szukałam. Otóż mają w tym sklepie na sprzedaż przepiękne narożniki: blackcatdesign.com.pl/c/1551/narozniki.html i wśród nich jeden narożnik taki klasyczny, piękny który po prostu musze mieć wink Dziękuję za pomoc! Teraz mam nadzieję, że w końcu ruszy temat urządzenia wnętrza do przodu tongue