Topic: Szkoła lub korepetycje z niemieckiego w Poznaniu

Siemka, niedługo zamieszkam w Poznaniu, bo dostałem się tu na studia. Chciałbym przy okazji zapisać się do jakiejś szkoły języka niemieckiego albo na jakies korepetycje z tego języka, bo będzie mi potrzebny.   

Re: Szkoła lub korepetycje z niemieckiego w Poznaniu

Witaj w takim razie przyszły studencie w Poznaniu wink Jest tu wiele szkół językowych, wiec na pewno jakas oferta spełni twoje oczekiwania. A jaki poziom reprezentujesz? Podstawowy, średnio zaawansowany czy zawansowany?

Niestety podstawowy. Dlatego tak ważne dla mnie jest jak najszybsze podszkolenie się. się

Nie znam osobiście nikogo, kto udziela korepetycji z niemieckiego, ale za to mogę podesłać ci tego linka: home-szkola.pl/oferta/korepetycje-niemiecki Ja szukam czegoś podobnego, ale z hiszpańskiego. Okazuje się, ze w tej szkole, która znalazłam przed chwilą maja też niemiecki dla uczniów w różnym wieku i o różnym stopniu znajomości języka. Więc chyba to cos dla nas wink

A ty jak dobrze znasz hiszpański?

niestety też w stopniu podstawowym. W szkole idzie mi jak po grudzie. A chciałabym móc kiedyś wyjechać do Hiszpanii do pracy, może nawet tam zamieszkać… a bez języka to słabo…  dlatego mam mocne postanowienie, żeby to zmienić.

No racja.     Sprawdziłem tego linka i pisza, że korki robia u siebie w szkole, to może nawet jakos się spotkamy tam ??:)

Kto wie…;)

To do zobaczenia! smile