Topic: Sklep internetowy z ciuchami, co polecicie?

Witam wszystkie panie, jestem ciekawa opinii, jakiem możecie polecić mi sklepy internetowe? Szukam czegoś nowego i wpadłam na taki pomysł, że zapytam was.

Re: Sklep internetowy z ciuchami, co polecicie?

Ja szukałam przed chwilą tanich damskich bluzeczek, przeszukałam chyba wszystkie portale aukcyjne i jak na razie nic ciekawego, to trzeba szukać gdzieś po niszowych sklepikach, tam mają ciekawe rzeczy bo czymś trzeba przyciągnąć uwagę klienta smile

Re: Sklep internetowy z ciuchami, co polecicie?

No ja właśnie przed chwilą na coś trafiłam. Zerknij tutaj kafrim.pl/bluzy,c23.html. Jestem na ich stronie pierwszy raz, ale mają bardzo ciekawe rzeczy tutaj. Jeszcze się na nic nie zdecydowałam, ale może jeszcze dzisiaj zrobię jakieś zamówienie, trzeba zaryzykować.

Re: Sklep internetowy z ciuchami, co polecicie?

Teraz czas przecen więc warto też wyjść na miasto czegoś poszukać. Znajoma była ostatnio w galerii, akurat jak wchodziły te wszystkie przeceny. Mówiła, że kupiła chyba z 3 reklamówki ciuchów za taką cenę, że koniec świata. Sklep internetowy z damskimi ubraniami to dobra opcja, ale szczerze, nie wiem czy możesz liczyć na takie rabaty jak w galerii cz gdzieś.