Topic: Oświetlenie pokoju dziecięcego

Hej, hej smile Planujemy z mężem remont pokoju synka (skończył 6 lat w marcu tego roku) i chciałabym jako-tako spisać listę wydatków. Mam już mniej więcej wizję tego, jak mogłoby to wyglądać, łącznie z kolorystyką, meblami itp. Problem stanowi oświetlenie, bo jak na razie nie spodobała mi się żadna lampa (chodzi o taką wiszącą z sufitu), a jestem przekonana, że odwiedzenia kolejnych sklepów cierpliwość mojego męża nie jest w stanie znieść. Stąd prośba o podanie mi linków. Czy znacie może jakieś sklepy, w których można by kupić ładną lampę do pokoju dziecięcego przez internet? Rozsądne ceny byłyby dużą zaletą. Z góry dzięki smile

Re: Oświetlenie pokoju dziecięcego

Znam to, mój mąż też nigdy nie chce się dać zabrać na zakupy hmm a nawet jak już pojedzie, to marudzi przez cały czas i doprowadza mnie tym do szału hmm

a w jakim stylu szukasz, bo jeśli chodzi o lampy sufitowe nowoczesne rozwiązania są teraz zdecydowanie najpopularniejsze (głównie minimalistyczne) i moim zdaniem najlepsze, bo takie wymyślne to szybko się nudzą, młody też szybko dorośnie. Chyba, że chodzi Ci o jakąś typowo dziecięcą, np. w kształcie zwierzątka? Ale to to chyba zbyt dużo ie daje światła…

Hmm w domu ogólnie panuje umiarkowany minimalizm, ale synek uwielbia smoki i myślałam o czymś w tym kontekście smile Faktem jest jednak, że zależy mi na DOBRYM oświetleniu pokoju, bo on często przegląda komiksy i boję się o jego wzrok. Przy okazji pomyślałam, że dobrze byłoby jeszcze zamówić coś do łazienki.

Nie meblowałam pokoju dziecięcego, więc co do tego to nie pomogę, ale ostatnio robiliśmy w domu łazienkę i zamawiałam lampy stąd: mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-lazienki/78. Długo nie mogłam znaleźć kinkietów dokładnie w takim stylu, jak widziałam na kanale Domo w jednym z programów o dekoracji wnętrz, aż wreszcie trafiłam na tą stronę. Co do samego sklepu, to myślę, że mogę polecić, nie mieliśmy żadnych problemów, wszystko doszło w całości, było dobrze zapakowane.