Topic: Czy to będzie dobre dla dziecka ?

Witam chciałem zakupić stolik edukacyjny Smily Play i interesuje mnie również poduszka Fikuszka co o tego typu rzeczach sądzicie ? Myślicie, że są ok ? Najbardziej chodzi mi o ten stolik edukacyjny czy takie rzeczy na prawdę pomagają się rozwijać dziecku?

Re: Czy to będzie dobre dla dziecka ?

Takie stoliki edukacyjne to bardzo fajna sprawa. I tak pomagają one rozwijać się dziecku i poznawać nowe rzeczy dlatego według mnie jest to bardzo fajny pomysł.

Poduszka fikuszka to fajne rozwiązanie dla małych dzieci, taki ala materac w którym dziecko może sobie siedzieć gdy ma jeszcze problemy z tym. Ogólnie tez bardzo fajne rozwiązanie warte zakupu.

Dziewczyny przeglądając ostatnio gazetkę promocyjną z artykułami dla dzieci trafiłam na taki produkt Tiny Love leżaczek bujaczek łóżeczko 3w1 strasznie mi się spodobała jego multifunkcjonalność oraz to, że cenia nie jest za wysoka. Możecie się na jego temat wypowiedzieć?

Chyba wiem nawet jaką gazetkę przeglądałaś na następnej stronie była informacja na temat zabawki edukacyjnej Smily Play domino mądra główka. Jeżeli tak to wiem o jaki bujaczek Ci chodzi i mogę powiedzieć, że tez mi się bardzo spodobał. W każdym bądź razie dla mnie wydaje się on ok.

Tak to dokładnie ta gazetka. Dzięki, za twoją wypowiedz! Teraz wiem, że nie tylko mi się on spodobał i nie tylko ja uznaje go za całkiem fajny.