Topic: Zakup butów Nike Mercurial Superfly – ktoś zna ten model?

Siema! Bardzo pilnie potrzebuję informacji na temat powyższych butów. Potrzebne do gry w piłkę nożną na hali dla młodego człowieka wink Są godne uwagi w Waszej ocenie? A może lepiej pomyśleć nad czymś innym?

Re: Zakup butów Nike Mercurial Superfly – ktoś zna ten model?

Jak do takiej amatorskiej gry to ogólnie powinno być OK. Generalnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości, w mojej ocenie oczywiście.

Już od dłuższego czasu mój syn używa właśnie Nike Mercurial Superfly i wielokrotnie je już chwalił. Wcześniej miał jakiś starszy model i niestety były problemy z przyczepnością. Tutaj marka postawiła ewidentnie na lepsze materiały do wykonania podeszwy. Jest przyczepna, ale w miarę cicha, nie piszczy tak niemiłosiernie. Góra natomiast ma materiały sztywne, ale jednocześnie na tyle elastyczne, że dobrze dopasowują się do stopy. Będzie zadowolony na pewno wink

No to jest konkretna odpowiedź, jakiej się spodziewałem big_smile Jeszcze tylko jedno pytanie, macie jakiś sposób na idealny dobór rozmiaru? Chcę zamówić online, więc nie będzie możliwości przymierzenia.

Według mnie najbezpieczniejsze rozwiązanie to zmierzenie stopy. Później będzie Ci potrzebna tabela rozmiarów Nike. Po prostu zajrzyj sobie tutaj https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/, masz ładnie wszystko pokazane. Po wielkości stopy dobierzesz rozmiar i powinno wszystko pasować idealnie.

OK, śliczne dzięki za pomoc i poświęcony czas wink