Topic: Łącznik do taśmy led - gdzie kupić?

Zostało mi po kilku montażach kilkanaście pasków ledowych, które można wykorzystać, tylko mam akurat dość długie miejsce do montażu. Chciałbym je ze sobą w jakiś sposób połączyć, tylko za bardzo nie wiem, gdzie można kupić łączniki do taśmy ledowych. Byłem w kilku sklepach i nigdzie ich nie spotkałem, może Wy macie jakieś dośwaidczenia to napiszcie proszę gdzie to dostać?

Re: Łącznik do taśmy led - gdzie kupić?

Bez problemu znajdziesz w sklepie ultra-elektro.pl, gdzie z resztą można kupić całe mnóstwo akcesoriów i sprzętu elektrycznego. Ja kupuję tam od dawna, bo wiem, że po prostu trafi do mnie towar najwyższej jakosci. Generalnie mają wszystko co potrzeba w domu.

No proszę jednak są tajkie sklepy...

Zajrzyj sobie tutaj https://www.ultra-elektro.pl/zlacza-do- … enmax.html, bo to są te łączniki, o ktore pytałeś. Łącznik do taśmy led jest oczywiscie bardzo solidny, więc całośc na pewno się nie rozpadnie zaraz po połączeniu. Używam tego rodzaju systemu w kuchni, bo też mi zostało trochę pasków ledowych i wszystko działa jak należy.

Najlepsze jest to, że całość nie wymaga jakieś dfużej wprawy. Nie trzeba być majsterkowiczem, żeby to wszystko złożyć. Tak wogóle to widzę, że chyba tradycyjne formy oświetlania powoli będą wypierane.