Topic: W jakiej super taniej aptece internetowej robicie zakupy? Zależy mi na dużej dostępności.

Mam pytanie jak wyżej, jaką internetową aptekę polecicie gdzie są niskie ceny i duża dostępność produktów. Szukałem na kilku stronach ale niektórych rzeczy nie mogę tam kupić a wolał bym kupować wszystko w jednym miejscu. Macie jakieś strony które możecie polecić?

Re: W jakiej super taniej aptece internetowej robicie zakupy? Zależy mi na dużej dostępności.

Możesz zrobić tak jak ja robię, u mnie w mieście jest kilka aptek i część z nich ma swoje strony internetowe, jeżeli coś potrzebuję a nie ma tego na miejscu to zamawiam przez internet i na następny dzień mam do odbioru. Może u ciebie też się tak da wink

Re: W jakiej super taniej aptece internetowej robicie zakupy? Zależy mi na dużej dostępności.

Nie wiem jakie rzeczy cię dokładnie interesują, czy są to jakieś leki czy może po prostu preparaty innego użytku. Możesz sobie sprawdzić na aptekamini.pl czy tam nie znajdziesz wszystkich rzeczy z twojej listy. Sama tam często szukam i jest większość rzeczy które normalnie kupuję na miejscu.

Jeżeli już cię interesuje jakaś super tania apteka internetowa to tak jak już koleżanka wyżej pisała możesz sprawdzić stronę https://www.aptekamini.pl/. Różnica cenowa jest duża biorąc pod uwagę apteki stacjonarne a dostępność znacznie lepsza. Znajdziesz tam chyba wszystko co jest dostępne na miejscu wink

A to nie jest czasem tak że np. ceny leków są z góry ustalane przez państwo? Wydaje mi się że jeżeli w internecie można by było je taniej kupować to apteki stacjonarne powoli by bankrutowały. Zresztą, co ja tam się znam tongue

Nie mam pojęcia jak jest teraz ale kiedyś było tak że leki faktycznie były w takich samych cenach, ale w aptece kupisz też kosmetyki i inne preparaty, na takich produktach można było sporo zaoszczędzić kupując przez internet.

Porównywałam kiedyś jakiś krem właśnie w sklepie u mnie w mieście a na stronie Apteka Mini i faktycznie można na niektórych rzeczach zaoszczędzić. Wiadomo że nie wszystko jest tańsze, ale jak ktoś kupuje więcej to na pewno wyjdzie na plus smile Szczególnie w skali miesięcy.

Nie od dziś wiadomo że sprzedając przez internet można pozbyć się wielu kosztów przez co można obniżyć marżę na produktach. Tak samo sklepy stacjonarne wiedzą że są potrzebne i jest masa ludzi która nie będzie kupować leków ani kosmetyków przez internet. Proste!