Topic: Jaka firma zajmuje się montażem szamb betonowych w Chrzanowie?

Potrzebuję pomocy kogoś, kto wie coś na temat firm produkujących i montujących szamba. Wybudowałem się w fajnym miejscu, pod lasem, cisza, spokój, ale jest ten mankament, że nie ma kanalizy, no i muszę pomyśleć o jakimś zbiorniku. Pomoże ktoś?

Re: Jaka firma zajmuje się montażem szamb betonowych w Chrzanowie?

O ile wiem produkcją szamb betonowych w Chrzanowie trudni się jakaś śląska firma. Niedawno kumpel zakładał coś takiego. Bardzo ich chwalił. Mówił, że przyjechali z całym majdanem, szybciutko zamontowali, posprzątali i odjechali.

Z pewnością mówił o tej firmie: http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/slaskie/. Faktycznie są ze Śląska i działają na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Sporo ludzi w Unii Europejskiej też korzysta z ich usług bo mają bardzo dobre jakościowo zbiorniki zgodne ze wszelkimi dyrektywami unijnymi. Mają nawet wszystkie odpowiednie certyfikaty. Szamba są wykonane z najwyższej jakości betonu i impregnowane, żeby absolutnie nic nie przedostało się do gleby.

No mnie też bardzo zależy na tym, żeby wszystko było jak należy. Pomijam już kary, ale zależy mi na tym, żeby środowisko wokół mnie było czyste.

To może powinieneś pomyśleć o ekologicznej oczyszczalni przydomowej? Są takie, widziałam w telewizji.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany szambem betonowym w Tomaszowie Mazowieckim to ci Ślązacy chętnie przyjadą i zamontują co trzeba.

Oczywiście. Już wcześniej pisałem że Fabeton zajmuje się produkcją szamb i ich zakładaniem w całej Polsce i nawet poza jej granicami. Choć to duży biznes i tak czeka się zaledwie 5-6 dni na realizację. Mają fachowy sprzęt, przyjeżdżają i maksymalnie w 6 godzin możesz już zacząć korzystać.

Cześć wam. Zajrzałam, bo niedawno miałam do czynienia z Fabetonem. Zbudowaliśmy fajną chałupkę niedaleko jeziora i musieliśmy szukać takiego szamba, które zapewniłoby absolutną szczelność. Ten zakład produkuje odlewy betonowe w różnych rozmiarach z bardzo długą gwarancją. Tu: http://dobczyce.fabeton.pl/ można się sporo na ich temat dowiedzieć.

No dobra, zaraz będę się rozglądał, ale powiedzcie mi jeszcze czy te zbiorniki nie przepuszczają i jaką mają największą pojemność. Nie bardzo wiem, jakie wybrać. Jest nas czworo w domu, ale dzieciaki rosną i wiadomo, nastolatki siedzą stale w łazience. Nie chciałbym wybierać nieczystości co dwa tygodnie.

Ja się kiedyś przyglądałem jak montowali takie duże szambo z betonu w Dąbrowie Górniczej. Ten beton był jakiś taki inny, bardziej gładki. Nie wiem ile te zbiorniki miały litrów, ale z tego co tam widzę, to sąsiad wybiera raz chyba na trzy miesiące. Zakładali dwa duże zbiorniki jeden obok drugiego i łączyli je ze sobą. Pewnie w jednym jest odstojnik a w drugim woda. Myśle, że jakbyś się do nich odezwał to sami ci doradzą, w końcu to fachowcy.

W sumie racja. To chyba najrozsądniejsze będzie. Dzięki za pomoc.