Topic: Czy możecie polecić fajny sklep z ubrankami dla małych dzieci?

Mam pytanie - w jakich sklepach ubieracie swoje dzieci? I nie chodzi mi tu o jakieś sieciówki, typu hm czy zara, bo je znam. Może macie jakieś ulubione, godne polecenia sklepy internetowe? Szukam normalnych, dobrych jakościowo rzeczy, bez udziwnień najlepiej. Dzięki smile

Re: Czy możecie polecić fajny sklep z ubrankami dla małych dzieci?

Takie klasyczne ubranka dla dzieci możesz w tym sklepie kupić na pewno https://wyprawkowy.pl/pumpy-i-spodenki-479. To akurat jst strona z takimi bardzo śmiesznymi pumpami - dla mnie hit! wygodne plus wyglądają przeuroczo smile Ja zamawiałem tam też inne spodenki dla moich córek, jakieś koszulki, body itp. Żona wybierała sporo stamtąd, bo mają dobre ceny. A jak się okazało, że te rzeczy po praniu się nie kurczą i ogólnie mają dobrą jakość to tam tylko praktycznie kupowaliśmy

Ja albo na alegro szukałam bezpośrednio po nazwie moich ulubionych producentów, takich jak Pinokio czy Makoma. Z dwa razy też z tego sklepu co kolega wyżej zamawiałam, bo mają ich w swojej ofercie i byłam zadowolona.

Ja też robiłem już kilka razy zakupy na tym portalu dlatego że mają konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sklepów z dziecięcymi ubrankami.