Topic: Jakiś suplement dla sportowców

Siema, jakies pol roku temu zaczalem bardziej intensywnie trenować i nie ukrywam, ze czasami lapia mnie zakwasy. Macie może jakiś sposób na nie?

Re: Jakiś suplement dla sportowców

Ja biore po prostu magnez.

Ja znalazłem cos takiego jak jabłczan magnezu.

jabłczan magnezu??? Magnez kojarze, ale jabłczan?

Czytalem troche w necie na temat wlasnie roznych polaczen magnezu i ten wlasnie jest zalecany m.in. sportowcom dlatego, ze wzmacnia kosci i poprawia ogolna sprawność miesni. Do tego ogolnie się jakos po nim lepiej człowiek czuje. A i usuwa jeszcze toksyny z organizmu, a tych wiadomo zawsze wiele w sobie „chomikujemy”. Jak sobie wejdziesz na taką stronę: http://www.apteka-internetowa-24.pl/swa … -1000.html to zobaczysz co jeszcze daje. A jeśli chodzi o to ile dziennie tego stosujesz, to 1-2 kapsułki.

a jaki sport uprawiasz?

Na razie nazwałbym to ogolnorozwojowka. Trochę silki, trochę bieżni. A co?

Bo ja konkretnie kulturystykę i wtedy bym ci zaproponowal, zebys może spróbował coś takiego: http://www.apteka-internetowa-24.pl/oli … mg-12.html. To anaboliczny suplement kreatynowy dla osób dorosłych, które są wlasnie aktywne fizycznie i dla sportowców wyczynowych. Ulatwia rozwój siły i masy mięśniowej. Ja stosuje go od kilku miesięcy i zaczynam widzieć efekty. Nie tylko swojej ciężkiej pracy, ale także i tego suplementu.

brzmi ciekawie stary, a ile tego bierzesz? Ja tez wlasnie zaczalem isc w strone kulturystyki. Zmienilem diete, mam już rozpisane treningi, ale wiem, ze trzeba tez pomyslec o jakiś dodatkach.

1 kapsulkę dziennie. Mi to wystarczy.

ok, a gdzie coś takiego znalazłeś?

To akurat w necie znalazłem, na takiej stronie apteka-internetowa-24.pl Ktoregos wieczoru przez przypadek wpadłem na opis roznych suplementow diety dla kulturystow i stwierdziłem, ze co tam sprobuje, zobaczymy jak to będzie.

Okej, dzięki za namiar, maja jakiś opis tego suplementu? Chętnie bym poczytal wiecej o nim.

maja smile calkiem sporo bym nawet powiedział.

To fajnie, wielkie dzięki.