Topic: Gdzie kupić dietetyczne produkty bezglutenowe?

Pytanie o dość modną, ale jakże trudno dostępną żywność bezglutenową. Gdzie kupujecie żeby nie przepłacać?

Re: Gdzie kupić dietetyczne produkty bezglutenowe?

No juz bez przesady żywnośc bezglutenowa jest raczej łatwo dostępna, zresztą wystarczy śledzić rekalmy, wszystko teraz jest bezglutenowe i wszystcy chcą żyć bezglutenowo z czego tylko niewielki odsetek populacji ludzkiej jest na gluten uczulony.

Z całym szacunkiem, własnie cię do tego niewielkiego odsetka populacji zaliczam, chcociaż szczerze mówiąc nietolerancja glutenu jest co raz bardziej powszechna wśród ludzi i dobrze że powtaje więcej produktów bezglutenowych, jednak w tych sklepach co ja znam jest po prostu drogo, stąd moje pytanie na forum.

To prawda, że coraz więcej osób nie toleruje glutenu. U mnie w rodzinie obie moje córki nietolerują w diecie biłek roślinnych, mimo że my z mężem nie mamy z tym problemu. Jedzenie bezglutenowe zamawiam najczęściej przez internet, to mój sprawdzony sklep z żywnością http://www.pronatura.com.pl/produkty/dietetyczne. Mają dostępne i półprodukty do przyrządzenia dań i gotowe produkty dietetyczne jak pasty, pasztety, makarony itp. i wszystko w przystępnych cenach. Na przesyłki też nie trzeba długo czekać, także zamówienie raz w tygodniu, z dostawą do domu - bardzo wygodnie.

Właśnie czegoś takiego szukałam. Bardzo dziękuję.