Topic: Cennik księgowości w Warszawie - od czego zależy?

Robię małe rozeznanie jeśli chodzi o kwestię cen za usługi księgowe w stolicy. Nastawiam się na dość spore koszty, ale mam nadzieję, że nie bezie ich widać, bo zyski będą zdecydowanie większe smile)) Ale tak na poważnie to od czego zależy cennik usług księgowychj w dzisiejszych czasach?

Re: Cennik księgowości w Warszawie - od czego zależy?

Trudno w jednym zdaniu to opisać, bo czynników jest naprawdę wiele. Ten podstawowy to przede wszystkim zakres prac na jaki narazisz takie biuro. Ja znam jedno z najtańszych w Polsce i można je znaleźć tutaj www.1abr.pl/ceny.html, razem z cennikiem księgowości w Warszawie i nie tylko z resztą.

Wiem z doświadczenia jedno, że w takich przypadkach to na rekomendacjach najlepiej się opierać.

Ja też jestem takiego samego zdania. Bo często okazywało się, że niskie ceny oznaczały też niskie usługi. Na szczęście w tym przypadku cena jest tylko wyznacznikiem ilości i nakładu pracy, jaki biuro poniesie w związku ze zleceniem.

A tej pracy może być całiem sporo jak na dzisiejsze czasy, bo firma prowadzi praktycznie cały zakres księgowości poczynając od ryczałtu na skompilkowanych transakcjach finansowych kończąć. Całość usług opisana została tutaj http://www.1abr.pl/uslugiksiegowe.html i to bardzo dokładnie. Usługi księgowe w Warszawie wykonuje tylko z najlepszymi.

Szczerze to Wam powiem, że bardzo się cieszę, że nie muszę prowadzić firmy, bo właśnie te sprawy związane z ksiągowością to by mnie wykończyły.

Wcale by Cię nie wykończyły, bo wystarczyłoby, że znalazłbyś firmę o jakiej piszą koledzy wyżej i sprawa jest załatwiona od ręki. Wystarczy podpisać umowę w zakresie, który Cię interesuje i wszystko masz z głowy smile))

Koszty są rózne jeśli chodzi o księgowość, ale też mogę potwierdzić, że 1A Biuro Rachunkowe ma bardzo niskie stawki i warto im zaufać. Już od kilku lat wśród moich kontrahnetów jest 1A Biuro Rachunkowe i przyznam, że z nikimm innym tak dobrze mi się nie współpracowało.

W świecie interesów taki wzjemny szacunek do prowadzonych usługi i zrozumienie swoich potrzeb bardzo pomagają i dają często przewagę nad działanimi konkurencji.