Topic: Jak wyleczyć ostry kaszel?

Cześć! Jak zaznaczyłam w temacie, szukam jakiegoś sposobu na zaleczenie dość ostrego kaszlu. Macie może jakieś sprawdzone sposoby, może jakieś dobre leki lub jakąkolwiek poradę, która może pomóc mi z problemem?

Re: Jak wyleczyć ostry kaszel?

Przede wszystkim powiedz mi jaki to jest kaszel – suchy, mokry, urywający się, dudniący? To jest bardzo ważne podczas ustalania leków.

Jest to przede wszystkim bardzo ostry kaszel – raczej bardziej urywający i mokry, ale na pewno bardzo ostry. Masz może coś sprawdzonego na ten typ kaszlu?

Ja poszukałbym w aptekach internetowych takich jak Gemini lub podobnych. Te apteki mają zazwyczaj dość duży asortyment i leki na kaszel każdego typu. Pewnie dobrałabyś coś dla siebie. Mogłabyś też poczytać co nie co o ich składzie, a nawet zapoznać się z ulotkami.

Ja na Twoim miejscu postawiłabym na Sinecod syrop ten poradzi sobie z każdym, nawet najostrzejszym kaszlem, więc nie powinnaś mieć problemu z zaleczeniem go. Wiem, że sporo lekarzy przypisuje go nawet na kaszel pooperacyjny, który też bywa uporczywy, więc na pewno jest lepszy od wielu reklamowanych syropów. Spróbować na pewno nie zaszkodzi:)

Pewnie skorzystam, a macie może jakiś pomysł od czego mógł pojawić się ten kaszel? Nie przemarzłam, nie przemokłam, a ponadto chyba niewiele on ma wspólnego z jakąś popularną cho-robą, raczej z jakąś bakterią.

No to już powinnaś dowiadywać się u lekarza, a nie na forum. Może jakaś bakteria, może wirus, trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Na pewno musisz odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej – to pozwala unikać wielu chorób. Ja w tym celu korzystam z produktów marki BioRepair. Odpowiednia formuła tych produktów pozwala zadbać zarówno o perfekcyjną higienę w jamie ustnej, ale również pozwala wybielić zęby. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu:)

Super porady! Dzięki, że aż tak bardzo zainteresowałaś się moim przypadkiem. Spróbuję obu preparatów, które polecasz i mam nadzieje, że pozwolą mi wyleczyć kaszel i uniknąć przyszłych, ewentualnych dolegliwości. Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo!