Topic: Jakaś skuteczna windykacja w Warszawie, polecacie kogoś?

Szukam sprawdzonego windykatora, kwestia długo rzędu 10 tysięcy do odzyskania. Sam nie mam czasu się w to bawić więc wolę postawić na specjalistów smile Tylko nie mam pojęcia do kogoś się zwrócić z tym tematem. Jakieś rady?

Re: Jakaś skuteczna windykacja w Warszawie, polecacie kogoś?

O ile wiem to Safe Group Polska ma niezłe noty na rynku, ponoć bardzo się rozwinęli w ostatnich latach. Może powinieneś uderzyć do nicch

Ja też sądzę że warto do nich napisać. Łap linka - http://www.strefawindykacji.pl/. Nie są drodzy a skuteczność mają bardzo dobrą. I wszystko odbywa się jak należy, w grę wchodzą instrumenty prawne rzecz jasna. Jak jest potrzebna windykacja Warszawa jak na moje oko nie posiada lepszej oferty, zwłaszcza że tu w zasadzie klient nie musi sam nic robić.

Czytałem sporo na ich temat, nie da się ukryć że to solidna firma. Dotąd nie musiałem egzekwować należności od nikogo ale pewnie też bym się na nich zdecydował bo jednak recenzje ich pracy są zachęcające.

Obecnie jest duża konkurencja w temacie usług windykacyjnych ale dzięki temu można znaleźć kogoś ogarniętego kto załatwi sprawę jak trzeba.