Topic: Rejs przez Karaiby jak prezent dla rodziców. Znacie coś sprawdzonego?

Niedługo moi rodzice obchodzą 25-lecie małżeństwa i z tej okazji chcemy im wykupić rejs jak w temacie. Zależy mi na jakiejś dobrej firmie które organizuje coś takiego od dłuższego czasu. Macie coś sprawdzonego?

Re: Rejs przez Karaiby jak prezent dla rodziców. Znacie coś sprawdzonego?

W większych biurach podróży znajdziesz w ofercie rejsy statkami więc na twoim miejscu szukała bym tam. Ewentualnie wysłałam ci jeszcze jedną stronę gdzie znajdziesz tego typu oferty wink

Jak już wymyśliliście na prezent taki rejs po Karaibach to dobrym pomysłem będzie strona http://www.pasat-charter.pl/rejsy/rejs-karaibski.html. Mąż kiedyś wykupił dla nas podobny rejs i nie dość że były świetne warunki to jest to dobry pomysł dla ludzi którzy lubią zwiedzać wink

Również polecam tą firmę. Od jakiegoś czasu raz do roku załatwiamy u nich czarter jachtu i naprawdę warto. Cena w porównaniu do konkurencji jest bardzo fajna a dostajesz w tym pełny serwis. Bardzo rzetelna firma!

Czyli mówicie że jeżeli znalazłem ofertę w bardzo korzystnej cenie to lepiej dwa razy się zastanowić? Tak mi coś nie pasowało bo cena bardzo niska w porównaniu do tego co jest na tej stronie co podaliście.

Jak coś jest dużo taniej niż ogólnie to albo warunki słabe, albo stary sprzęt albo nie będzie w tym żadnych ciekawych atrakcji wink Po za tym mówiłeś że to ma być prezent więc szkoda by było zaliczyć wtope tongue