Topic: Interesuje mnie sklep internetowy z przebraniami erotycznymi – macie jakiś sprawdzony?

Witajcie, szukam jakiegoś sklepu z przebraniami erotycznymi możecie napisać, gdzie warto kupować takie rzeczy?

Re: Interesuje mnie sklep internetowy z przebraniami erotycznymi – macie jakiś sprawdzony?

Wiesz co? W wielu miejscach znajdziesz fajne przebrania, to zależy czy wolisz takie bardzo spokojne czy lateks, skórę i łańcuchy, rozumiesz. wink

Re: Interesuje mnie sklep internetowy z przebraniami erotycznymi – macie jakiś sprawdzony?

Hi, hi, trochę tego i tego, wiesz, żeby było pikantnie. wink

Coś czuję, że w moim ulubionym sklepie znajdziesz coś idealnego dla siebie, zobacz tylko http://www.twoja-fantazja.pl/ tam jest podstrona z przebraniami, niektóre są takie dość grzeczne, ale parę pikantnych też znajdziesz. W ogóle w wielu miejscach są przebrania erotyczne sklep internetowy teraz praktycznie każdy je ma. Ale ten sklep który ci podlinkowałem ma fajne ceny  i dobre opcje przesyłek, a to ważne.

Dzięki, sprawdziłam jak radziłeś, no niektóre są bardzo bardzo fikuśne! wink Ale zabawy z nimi może być, no podobają mi się. big_smile

Super te ciuszki, no super! Ale mam problem, żeby się zdecydować na jedno, a na więcej mnie chwilowo nie stac.. Kurcze, jak to fajnie przypadkiem trafić na ciekawy sklep! wink

Tam warto nie tylko kupić przebrania erotyczne sklep internetowy ma jeszcze mnóstwo innych ciekawostek – panie zobaczą wibratory na przykład. wink To dopiero może być zabawa dla was. wink

Wibrator to raczej jednoosobowa zabawka, nie?

Nie, wcale nie musi tak być, wibratorem można się spokojnie we dwoje też zabawić, wiesz?

Razem? Hm, no jakoś sobie tego nie wyobrażam. wink

Uwierz mi że można, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnie. wink Miłych zakupów. wink