Topic: Szkolenie z zarządzania czasem w okolicach Gdańska?

Mam pytanie jak w temacie. Z racji tego, że moja firma dostała duży kontrakt chciał bym wysłać moich pracowników na takie szkolenie. Wiem, że będzie dużo pracy ale zależy mi na tym żeby każdy mimo wszystko dobrze się czuł. Znacie kogoś kto się zajmuje takimi szkoleniami? Jeżeli macie do kogoś namiary to będę bardzo wdzięczny.

Re: Szkolenie z zarządzania czasem w okolicach Gdańska?

Wysyłam ci link do fajnego artykułu na ten temat. Jest to jakiś urywek z książki ale jest tam bardzo fajnie opisane jak w łatwy sposób wyrobić sobie nawyki jeżeli chodzi o planowanie zadań i zarządzania czasem. Myślę że ci się przyda wink

Sama szukałam takiego szkolenia z zarządzania czasem w Gdańsku i polecam wejść na stronę http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/szk … ie-czasem/. Profesjonalne porady coacha na pewno będą lepsze niż książka a sam fakt że ta Pani pomogła wielu osobom mówi samo za siebie wink

Właśnie miałam pisać o tej stronie tongue Korzystałam z ich usług jak szukałam dla pracowników szkolenia z zarządzania stresem w Gdańsku. Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Wszystko masz na http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/szk … e-stresem/ więc możesz więcej poczytać na ten temat wink

Ja właśnie szukam takiego czegoś, bo zdaję sobie sprawę że przyszłe miesiące mogą być stresujące pod względem ilości pracy ale także krótkich terminów. Mam bardzo dobrych i rzetelnych pracowników więc chciał bym żeby każdy czuł się dobrze. Budowałem firmę w oparciu o zaufanie do nich więc są oni głównym priorytetem.

Słyszałem sporo o tej stronie a właściwie o pani Magdzie która to wszystko prowadzi. Opinie są jednogłośne ale żeby była jakąś różnorodność to wysyłam ci jeszcze link do jednej faj strony. Są tam porady online ale jeżeli interesuje cie szkolenie to nie ma problemu żeby takie zorganizować wink

W takim radzie wielkie dzięki za odpowiedzi i postaram się ustalić na dniach jak moglo by to wyglądać. Mam nadzieję że moi pracownicy będą zadowoleni wink