Topic: Co to jest test obciążeń?

Jestem rozbity, nic mi się nie chce i mam częste bóle głowy. Niby wyniki mam w normie, ale coś jest nie tak. Mój lekaż ostatnio przebąkiwał coś o tescie obciążeń ale nie w yjasnił ani co to jest, ani gdzie mogę go zrobić. Możecie mnie oswiecić bo głupi jestem.

Re: Co to jest test obciążeń?

Nigdy o tym nie słyszałem, ale mam podobne dolegliwości. Do tego jeszcze nabawiłem się zespołu jelita drażliwego. Chetnie też się dowiem czegoś.

Najsampierw myślałem, ze to coś z kulturystyką związane, ale to chyba nie o to chodzi, nie?

Zdecydowanie nie o to! Test obciążeń to metoda badania zawartości toksyn w organizmie, które mogą być przyczyną bardzo wielu dolegliwości i chorób. Można powiedzieć, że jest to kompleksowe badanie każdego zakamarka ciała. Toksyny, wirusy, bakterie mają własne częstotliwości, które podczas testu odczytujemy, dowiadując się co tak naprawdę przeszkadza nam w dojściu do zdrowia. Podaję ci sdres strony: http://arkadiamed.com/diagnostyka/test-obciazen/, poczytaj sobie a dowiesz się wszystkiego. Dzięki temu testowi, moja córka pozbyła się uciążliwej migreny, a przyczyną była zwykła glista.

To może i ja mam robale. A można je wykryć jakoś inaczej?

Można, ale jest to trudne, bo trzeba by trafić akurat na „wysyp” sad. Dlatego badanie kału nie daje właściwego obrazu tego co się dzieje w naszych jelitach.

Kurde, dziewczyny, ale mi zabiłyście cwieka. Spal nie będe!