Topic: Udany przepis na sukces, jak prowadzić skuteczny sklep internetowy?

Hej, chce sie Was poradzic, otóż długo byłam na bezrobociu, wiecie najpierw urlop wychowawczy, potem już tak wyszło jakos, ze do pracy nie wróciłam, ale chciałabym sobie wyrobić lata pracy do emerytury i pomyslałam o własnej dzialalnosci gospodarczej w postaci e-sklepu, tyko jak prowadzić skuteczny sklep internetowy?

Re: Udany przepis na sukces, jak prowadzić skuteczny sklep internetowy?

Dobre pytanie, jeśli chcesz prowadzic skuteczny sklep internetowy projekt takiej witryny powinien być nowoczesny a zarazem prosty w obsłudze, bo klienci cenia sobie sklepy gdzie proces zamawiania produktów jest maksymalnie uproszczony a wysyłka najszybsza, na http://jash.pl/ zapoznasz sie z ofertą programistów, ktorzy znają obecne trendy i technologie, takie jak JavaScript, HTML czy PP, warto skorzystac z ich doświadczenia.

Nie wysilaj sie, przy dzisiejszym systemie emerytalnym i tak nie załapiesz sie na emerture, hihihi:D

A Ty co cos taki pesymista, e-biznes to przyszłosc, więc uruchomić skuteczny sklep internetowy to marzenie kazdego handlowca, aby to osiągnąc trzeba poprawić konwersję w sklepie internetowym, na to trza troche kasy wydac, ale to inwestycja, ktora przyniesie nam duze zyski.