Topic: Gdzie w Poznaniu naprawić klimatyzację?

Cześć! Jak zaznaczyłem w temacie, szukam warsztatu bądź jakiegoś specjalisty, który zdoła naprawić naszą domową klimatyzację. Zawsze mogliśmy liczyć na odpowiednią temperaturę niezależnie od aury panującej na zewnątrz, a teraz odczuwamy jakieś problemy, gdyż temperatura nie jest równa. Jakby urządzenie chwilami przestawało działać. Znacie kogoś kto pomoże?

Re: Gdzie w Poznaniu naprawić klimatyzację?

Hmm, dziwnie zachowuje się ta klimatyzacja Wasza. Ile ma lat? Może to jakiś stary model i nie warto go w ogóle naprawiać.

Szczerze to dokładnie nie pamiętam ile może mieć lat nasza instalacja, ale pewnie jakoś 4-5, a może nawet trochę więcej. Faktycznie to szmat czasu i rozważamy też ewentualną wymianę, ale tak czy siak musi zobaczyć to wszystko jakiś dobry specjalista.

W Poznaniu działa firma Ice-Klima, która może pomóc Ci z problemem. Zajmują się oni zarówno montażem oraz serwisem klimatyzacji, a co ciekawe, oferują również pomoc przy klimatyzacjach samochodowych. Sama korzystałam z ich usług (co prawda problem dotyczył auta) i przede wszystkim byłam zachwycona fachową pomocą. Większość takich specjalistów to gbury, a tam pracują naprawdę fajni ludzie.

Problem w tym, że nie chodzi o fajnych ludzi, ale też o umiejętności, doświadczenie i wiedzę, bo bez tego to nawet najlepsza klimatyzacja nie będzie działać.

Jeżeli potrzebna jest naprawa klimatyzacji w Poznaniu to naprawdę nikogo lepszego nie znajdziecie. Jak macie Panowie jakieś wątpliwości to polecam sprawdzić ich stronę http://www.ice-klima.pl/. Wiedzy i doświadczenia im na pewno nie brakuje, a dodam jeszcze, że ceny też mają fajne. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania to chętnie odpowiem, a oni pewnie jeszcze chętniej. Jestem pewna, że doradzą Ci co zrobić z Twoją klimatyzacją i w razie czego wymienią ją na zupełnie nową:)

Dzięki! Ważne, że kogoś mi poleciliście. Na pewno skorzystam, bo nie mam ochoty dłużej szukać:)