Topic: Tanio noclegi w Ustce – co sądzicie, to możliwe?

Nie myślcie sobie po pytaniu, że to z jakiegoś skąpstwa – po prostu jestem z Poznania i oszczędność to moje natura, nic nie poradzę. Tak więc zabieram moją dziewczynę na 5 dni nad morze, raczej jestem zdecydowany na Ustkę. Tylko ostatnio wyczytałem na jakimś forum, że to jest jedna z droższych opcji nad Bałtykiem – w życiu bym się nie spodziewał! No ale jeszcze postanowiłem dać jej szanse – może ktoś z was kojarzy jakieś tanie miejscówki? Nie mamy specjalnych wymagań, byle to nie była sala wieloosobowa, tylko pokój/domek prywatny.

Re: Tanio noclegi w Ustce – co sądzicie, to możliwe?

echh nie lubię czegoś takiego. Jak nie masz kasy, to mam dla ciebie 2 opcje 1. Weź namiot i się rozbij nielegalnie w miejskim parku. 2. Nie podróżuj. Nie mampojęcia czemu ludzie z takim nastawieniem jeżdżą, turystyka nie jest potrzebna nikomu do przeżycia, a zatem powinno się na nią wydawać dopiero, jak się ma stabilny i wysoki dochód. Takie moje zdanie.

Nie przesadzajmy aż tak… On jednak po prostu chce coś znaleźć w korzystnej cenie, to całkiem naturalny odruch. Ale może cię rozczaruj trochę. W Ustce serio nie jest łatwo w sezonie znaleźć coś przyzwoitego za nieduże pieniądze. Tańszy jest Kołobrzeg albo Grzybowo naprzykład

Ale wy macie hate na tą Ustkę nieszczęsną. Tam wcale nie jest drożej, niż w innych miejscowościach na wybrzeżu. Jak chcesz mojej rady, to polecam ci zajrzeć na stronę http://super-wczasy.pl/noclegi/ustka. Jeżeli chodzi o noclegi tanio w Ustce, to trudno o lepszą wyszukiwarkę, mi właśnie pomogła w czasie zeszłych wakacji

Dzięki za zrozumienie! I za polecenie super-wczasy.pl, nie znałem tego portalu, a rzeczywiście wygląda bardzo przydatnie.