Topic: Czy można kupić tusze i tonery do różnych modeli drukarek w jednym miejscu?

Kupując od znajomego zestawe używanych drukarek myśślałem, że robię bardzo dobry interes. Dostałem je praktycznie za bezcen, ale koszty dopiero zaczęły rosnąć. Po jakimś czasie, jak zabrakło zwyczajnie tuszu i tonerów musiałem ich szukać w różnych miejscach, przez co kupowałem je po niezbyt atrakcyjnych cenach. Może znacie jakieś miejsce, gdzie mogę kupić te produkty kompleksowo?

Re: Czy można kupić tusze i tonery do różnych modeli drukarek w jednym miejscu?

Hehehe, czasami tak to już jest z okazajami, że dobrze to wyglądają one tylko na papierze, a później jest gorzej... Ale Twoja sytuacja nie jest jeszcze stracona, wystarczy dobrze poszukać. Wiem, że są miejsca, gdzie można kupić tonery i tusze praktycznie do każdego rodzaju sprzętu, ale ja ich nie uzywam, wiec ktos bardziej praktyczny pewnie musi się wypowiedzieć.

No to pewnie padnie na mnie smile)) Jeśli chcesz dobrze kupić i nie miec problemów z szybko kończącymi się zapasami farby do sprzętu drukującego to zajrzyj tutaj http://amik-poznan.pl/371-tusze-i-tonery, i dopasujesz niemal wszystko. Warto poświęcić chwilę na dokładne analizy, bo czasami warto na przykład kupić tusze o większej pojemności...

Nie pisałem nawet o możliwym obniżeniu kosztów, bo doszło już do tego, że po prostu musiałem kupić tonery, a nie mogłem ich nigdzie dostać. W tym sklepie widzę, że chyba całą flotę maszyn będę miał w końcu na chodzie...

No to bardzo się cieszę, że mogłam pomóc smile)) Też kiedys byłam w podobnej sytuacji, z tym, że ja akurat to kupiłam sprzęt dopiero jak wiedziałam, gdzie kupię resztę smile)))

Koleżanka podała bardzo fajny namiar na sklep z artykułąmi biurowymi. Jak widzicie pod tym hasłem kryje się mnóstwo róznych artykułów, które są niezbędne do codziennej pracy administracyjnej. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy od jak wielu instrumnetów jest uzależniony.

Dokładnie, nawet brak papieru może zablokować prace w biurze...o innych sprzętach już nie wspominając.