Topic: Gdzie na urlop z okazji rocznicy ślubu?

Chce sprawić żonie miłą niespodzianke i zabrać ją na tydzień lub dwa w góry. Zastanawiałem się nad jakimś ośrodkiem SPA, ale ceny są dosyć wygórowane i zostane przy standardwych ofertach. To nasza 30 rocznica, więc warunki wypoczynku muszą byc co najmniej dobre:)

Re: Gdzie na urlop z okazji rocznicy ślubu?

Po pierwsze gratulacje! Po drugie, jeśli ma być klasycznie i romantycznie zarazem to polecam Zakopane, zwłaszcza jeśli oboje lubicie dłuższe spacery.

Niestety SPA jest faktycznie dość drogie. Przy podstawowym pakiecie usług wychodzi jakieś 200-300zł za dzień od osoby i to w zasadzie w każdym regionie Polski. A może bardziej zainteresowałby Cię wczasy z rehabilitacją, coś typu sanatorium, tylko prywatnie?

Nie, no bez przesady, do sanatorium to jej nie zabiore. Nie jesteśmy jeszcze tacy starzy:)

Zerknij sobie pod ten adres http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wczas … eniora,228, może przekona Cię to co znajdziesz na tej stronie:) O tym sanatorium to mówiłam w przenośni. Chodzi mi o specjalną ofertę wypoczynkową dla osób 50+. Do wyboru masz tu dużo różnych ośrodków z wielu regionów kraju. Ceny też są dosyć zróżnicowane, także łatwo znaleźć coś, co będzie dopasowane do Twoich możliwości finansowych. Ogólnie uważam, że oferta cenowa jest naprawdę wyjątkowo atrakcyjna.

Jak to 30-rocznica ślubu to zabierz żonke na zagraniczną wycieczke. Miej gest;)

Żona boi się lotów samolotem. Raz byliśmy w grecji i powiedziała, że nigdy więcej nie wsiądzie do samolotu, także nie będę jej katował. Wolę znaleź coś na miejscu. Co do tej oferty dla seniorów, to wciąż uważam, że jesteśmy na to zamłodzi:)

No to nie musi być koniecznie oferta dla seniorów:) W tym serwisie http://www.wigra.com.pl/ znajdziesz wiele innych, standardowych ofert wypoczynku m.in. mnóstwo ofert na kilkudniowe wycieczki autokarowe. Nie musicie koniecznie lecieć samolotem, by zwiedzać Europę. Oczywiście do wyboru są też wycieczki objazdowe po kraju. Nie wiem, co już widzieliście, ale na pewno znajdziesz tam coś nowego, co może zainteresować Ciebie i Twoją żonę.

Dzieki za pomoc. Wycieczka już zareerwowana, jedziemy do Wilna:)