Topic: Co sądzicie o szkole tańca dla dzieci w Warszawie?

Chciałbym moją córką zapisać na kurs tańca i znalazłem już nawet szkołę Rising Stars. Czy ktoś z Was miał może okazję już z tej szkoły skorzystać? Wiecie może jak zajęcia dokładnie tam wyglądają, czego dzieci się uczą na takim tańcu? Ja nie wiem, bnigdy wcześniej nie miałem doczynienia z tańcem

Re: Co sądzicie o szkole tańca dla dzieci w Warszawie?

Moim zdaniem to jest akurat bardzo dobra szkoła tańca i moje dzieci też chodza tam na zajęcia. Też miałam najpierw różne takie wątpliwości czy tam posyłać dziecko, ale późnej doszłam do wniosku, że naprawdę warto tam pójść i przekonać się na własne oczy, że dzieciaki to uwielbiają

No i uwielbiają, no nie? Mnie też była potrzebna szkoła tańca dla dzieci Warszawa na szczęście przyszła z pomocą i sobie z tym poradziłam. Na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci nawet znalazłam taką ofertę. Pewnie taką samą co Ty, bo to ta sama szkoła i dzieciaki są zachwycone

No widzisz, czyli nie tylko ja mam takie dobre doświadczenia z nauką tańca wśród dzieci. Mam nadzieję, że rzeczywiście Twom dzieciom też taniec sprawi radość i się nim zaintersują do tego stopnia, że będą się chciały dalej uczyć smile

Dziękuję bardzo, jesteście niesamowici, że tak pomocy potraficie udzielić człowiekowi, który zapyta o prostą rzecz. Bardzo dziękuję, moje dzieci już zapisałem i szykujemy się do pierwszych zajęć smile