Topic: Rozwijanie się w biznesie – w jaki sposób mogę się motywować?

Cześć! Mam trochę nietypowe pytanie. Odnoszę wrażenie, że brakuje mi jakiegoś powera jeśli chodzi o biznes. Firmę prowadzę od wielu lat, ale ostatnio kompletnie nie mogę się skupić na pracy i na tym, żeby coś dobrego osiągać. Macie jakieś sposoby na motywację?

Re: Rozwijanie się w biznesie – w jaki sposób mogę się motywować?

wystarcy, że sobie pomyślę ile pieniędzy ucieka mi między rękoma, jak siedzę i nic nie robię, że od razu mam chęć do pracy na podwójnym tempie…

akurat finanse nie są moim problemem, więc średnio mnie to motywuje.

Polecam Ci Kolego skorzystać po prostu z pomocy profesjonalnego trenera coachingu, to jest dzisiaj naprawdę bardzo popularne. Tutaj http://michallegowski.pl/coaching/ powinieneś znaleźć odpowiednią pomoc, jestem tego pewny. Na prowadzonych tam szkoleniach dowiesz się nie tylko jak motywować się do pracy, ale jak osiągać sukces zawodowy, na którym tak Ci zależy. Ja byłam bardzo zaskoczona tym jak wiele dobrego dają takie zajęci, naprawdę wink

No to ciekawa propozycja, a czy ten coaching biznesowy nie jest jakoś za bardzo angażujący, a do tego czy jest to kosztowne?

Skoro zależy Ci na sukcesie to chyba czas poświęcony na jego osiąganie jest na drugim planie, czyż nie? W kwestii ceny to masz tam na stronie dokładnie podane, zapoznaj się, a po kontakcie dostaje się czasem rabaty. Generalnie gość zna się na rzeczy, same szkolenia są prowadzone w taki sposób, że szybko zaczyają bardzo interesować i ąż chce się więcej i więcej.

Serdecznie dzięki za pomoc, na pewno skorzystam z oferty!