Topic: Jak sobie poradzić z uprawą aeroponiczną?

Mam właśnie taką kwestią. Od jakiegoś czasu zajmuję się różnymi alterantywynymi rodzajami urpaw, w tym także właśnie uprawą hydroponiczną i aeroponiczną przy czym ta druga mnie na jbardziej interesuje. Ale nie mam pojęcia jak mam utrzymać dobre warunki, żeby wszystko działało tak jak powinno….

Re: Jak sobie poradzić z uprawą aeroponiczną?

A to bardzo proste jest tylko wtedy jak się ma do tego odpowiedni sprzęt. Bez tego to może być niewykonalne i nie uda się na pewno taka uprawa, a jednak warunki muszą być odpowiednie stworzone do tego, żeby roślnki sobie w powietrzu żyły

A co masz na myśli dokładnie pisząc, że potrzebny jest odpowiedni sprzęt? Ja bym się włąsnie chciała dowiedzieć co to ma być za sprzęt. Chcę to wszystko sobie zakupić i mieć w domu, żeby w ten sposób się zajmować tą uprawą i już nie robić żądnych problemów z niczym.

Ja się też swego czasu tym zajmowałem. Na stronie https://www.growworld.pl/pl/c/Hydroponi … ponika/117 kupiłem nawet całkiem sporo fajnego sprzętu i wiem, że on się sprawdza. Do wyboru są teraz takie zestawy, które umożliwiają i taką, i taką uprawę, więc możesz w każdej chwili zmineić zdanie

Ja też właśnie chciałem polecić growworld.pl bo wiem, że oni naprawdę mają niepowtarzalne rozwiązania jeśli chodzi o różnego rodzaju uprawy w tym też różne growboxy, namioty i takie tam inne sprawy smile

No to ja chyba sobie w takim razie skorzystam z tego i zobaczę i jak tam moja uprawa aeroponiczna mi wyjdzie. Trzymajcie kciuki, żeby poszło dobrze wink