Topic: Oryginalne ekskluzywne zegarki, gdzie zamawiać?

Witam wszystkich. Chciałbym zamówić ekskluzywny zegarek, najlepiej przez internet bo zawsze będzie taniej z tym że serwisy aukcyjne totalnie odpadają. Chcę mieć gwarancję oryginalności, sprawdzony i pewny sklep z renomą bo już bardzo dużo słyszałem o podróbach sprzedawanych za grube tysiace. Pozdrawiam i dziekuje.

Re: Oryginalne ekskluzywne zegarki, gdzie zamawiać?

Świetnie Cię rozumiem bo też nie zamawiałabym zegarków na takich mało pewnych portalach. Kiedyś już miałam przejścia z prezentem dla ojca. Zamowiłam oryginalny i całkiem drogi zegarek z mozliwoscia otwarcia paczki przy kurierze co zrobiłam, sprawdziłam gwarancje, dokumenty itd. Po podpisaniu odbioru w oczy rzuciła mi się wada, elementy tarczy były z sobą ewidentnie źle spasowane co nie powinno miec miejsca z orygialnym zegarkiem. Ile to było załatwiania... ostatecznie udało się załatwić zwrotke ze sprzedajacym ale naprawde dopisało mi szczescie w tej sytuacji.

Cześć! Dwa razy zamawiałem ekskluzywne zegarki na http://kraff.pl/ i mogę tylko polecić bo sklep jest pewny, działa już od bardzo dawna a z tego co widać po opiniach nie zdarzyło się żeby sprzedali coś nieoryginalnego albo wątpliwego. Polecił mi szwagier który lubuje się w takich drogich dodatkach ale jest taki że zanim sie zdecyduje to 100 razy sprawdzi, porówna, popyta, nie kupuje byle czego. W razie pytań pisz to z checia pomogę.

Miałem taką samą historię jak koleżanka a kosztowało mnie to 100 zł które musiałem dac kurierowi zeby „zgubił” papier z moim podpisem i zrobił cofke zegarka. Od tamtego czasu drogie rzeczy kupuje tylko sklepach stacjonarnych, firmowych chociaż nieukrywam że jest drogo i alternatywa w necie bardzo by się przydała. Niedługo żona ma urodziny wiec moze sprawdze sklep ktory polecasz i cos jej kupie bo jak widze jest w czym wybierać.

ano jest, wybór mają fajny. Zrobisz jak uwazasz, ale ten sklep to pewniak i nie ma czego sie bac.

taki strachliwy to ja nie jestem zeby sklepu sie bac tongue. Musze sie po prostu zastanowić ale juz teraz widze ze ceny mniej wiecej o 20-30% niższe. Dzięki za namiary w każdym razie.

Ja też dziękuję i zamykam temat, pozdrawiam.