Topic: Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne

Dzień dobry, poszukuję pilnie specjalistycznych tłumaczeń. Zależy mi na profesjonalnym podejściu do pracy oraz przede wszystkim na naprawdę wysokim poziomie znajomości języka angielskiego i hiszpańskiego przez tłumacza. Niezbędne jest fachowe słownictwo na wysokim poziomie (przede wszystkim medyczne) i bardzo ważne jest aby wszystko zostało dobrze przetłumaczone. Czy możecie mi kogoś sprawdzonego polecić? Bardzo mi zależy i sprawa jest dość pilna.

Re: Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne

Samemu lepiej się języków uczyć, a nie tłumacza szukać… Co to za lekarz co angielskiego nie umie, do szkoły nie chodziłeś czy jak?

Nie każdy miał w szkole angielski, niektórzy uczyli się np. niemieckiego… Nie nam takie rzeczy oceniać ani dawać życiowe porady skoro kolega prosi o pomoc w zupełnie innym kierunku.

Dokładnie, nie każdy uczył się angielskiego. Ja co prawda miałem to szczęście i miałem dwa języki obce, które umiem dobrze, ale nie mam czasu na tłumaczenie dużej liczby medycznych dokumentów, każdy ma swoją pracę. Ja zajmuję się leczeniem ludzi, a ktoś inny może zająć się tłumaczeniem dokumentów, nie widzę w tym nic dziwnego ani nadzwyczajnego i nie rozumiem skąd od razu ta uszczypliwość i złośliwość. W każdym razie ponawiam pytanie: czy ktoś może polecić mi dobrego tłumacza?

Ja mogę polecić Ci dobrego tłumacza smile) Sprawdź sobie ten link http://www.grlla.com.pl/, tłumaczenia Guerrilla to naprawdę dobry wybór. Ja współpracuję z nimi do dłuższego czasu i robią dla mnie wiele różnych tłumaczeń i nigdy nie zawiedli. Fachowe słownictwo to dla nich nie problem, wręcz przeciwnie. Tutaj: http://www.grlla.com.pl/tlumaczenia-pisemne.htm masz dokładniejszą ofertę do zapoznania. Szczerze polecam.

O, świetnie. A sprawdzałaś ich pod kątem tłumaczeń medycznych właśnie?

Akurat osobiście pod względem tłumaczeń prawniczych, więc fachowe słownictwo nieco inne, ale biuro to polecił mi kolega lekarz, więc chyba mówi to samo za siebie smile)

Okej, wielkie dzięki!