Topic: Tanie narzędzia z USA - problem z przesyłką

Cześć, właśnie zabieramy się za remont domu i dowiedziałem się, że z USA mogę tanio sprowadzić sobie elektronarzędzia. Faktycznie tak jest, ale mam mały problem - niektóre sklepy nie oferują przesyłki do Polski. Znacie może jakieś wyjście z takiej sytuacji?

Re: Tanie narzędzia z USA - problem z przesyłką

Może przeszukaj oferty innych sklepów, które będą oferowały przesyłkę zza oceanu do Polski. Na pewno te większe mają w ofercie takie rozwiązanie, a cenowo pewnie nie będzie wielkiej różnicy. Może warto też poczekać na promocję w takim sklepie? Oferują oni zdecydowanie większe zniżki - wiadomo więcej towaru to i można sobie pozwolić na niższą marżę:)

Fajne pomysły, ale ja potrzebują narzędzi jak najszybciej. Wszystko jest już zaplanowane, niektórzy specjaliści niedługo rozpoczną pracę, a ja nawet nie mam urządzeń żeby rozpocząć prace, które mogę samemu wykonać.

Mój mąż coś tam zamawiał ze Stanów Zjednoczonych i wiem, że korzystał z usług CarrierWise - przewożą oni oraz magazynują praktycznie wszystko, nawet samochody to z pewnością z przewozem narzędzi nie będzie problemu. Sprawdź ich stronę http://carrierwise.com/, a być może dowiesz się czegoś więcej:)

Narzędzia też:) Kilka miesięcy temu miałem podobny problem - chciałem zamówić na wyprzedaży elektronarzędzia to firmy budowlanej, ale pech chciał, że sklep z najniższymi cenami nie oferował przesyłki do polski. Wtedy zgłosiłem się do CarrierWise i skorzystałem z ich usług. W zakładce http://carrierwise.com/pl/shops/92-narzedzia znajdziesz potwierdzenie moich informacji, a nawet poradę, które marki narzędzi są najchętniej sprowadzane.

Dowiedziałam się, że mój mąż również zamawiał narzędzie i nie dość, że cieszy się nimi już wiele lat, co potwierdza ich wytrzymałość to jeszcze zaczął korzystać z usług tej firmy częściej.

Jak tak wiele osób poleca to chyba nie pozostaje nic innego jak również spróbować:) Dzięki za wszystkie odpowiedzi!