Topic: Czy bankowość elektroniczna przy kontach osobistych też jest darmowa?

Zastnawiam się, czy wybierając konto osobiste, które jest niby darmowe można przyjąć także, że i bankowość elektroniczna jest darmowa. Nie jestem do końca przekonany, że tak jest, więc wolę się upewnić, żeby później nie wybrać czegos czego będę żałował.

Re: Czy bankowość elektroniczna przy kontach osobistych też jest darmowa?

Bankowość elektroniczna teraz to podstawa, wieć wydaje mi się, że jest raczej w pełni darmowa. Można to bardzo łatwo sprawić spoglądając na oferte poszczególnych bankow. Jak nie wiem, gdzie szukac takich inforaccji to zawsze do banku możesz zadzwonić.

A po co tam zaraz do banku jest dużo łatwiejszy i tańszy sposób, na szybkie oszacowanie takich kosztów. Wystarczy spojrzeć na porównanie tutaj http://www.darmowekontabankowe24.pl/ranking-kont-bankowych/najlepsze-darmowe-konto-osobiste.html i sprawa jest zupełnie jasna.

Czasami mogą się pojawić jakieś opłaty dodatkowe, ale sądze, że za samą bankowość elektroniczną to żadne opłaty nie są pobierane. Ale faktycznie kolega ma racje, lepiej to wszystko sobie sprawdzić i porównać. Nawt nie przypuszczałam, że w naszym kraju jest tyle banków.