Topic: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Witam! Jakie dowody poruszone podczas rozprawy rozwodowej są najkorzystniejsze i sądy najchętniej biorą je pod uwagę? Moja sytuacja jest specyficzna, bo mąż się ode mnie wyprowadził, w ogóle ze mną nie rozmawia i się nie kontaktuje. Dodatkowo mam bardzo uzasadnione podejrzenia że zamieszkał z moją najlepsza przyjaciółką. Wydaje mi się że prędzej czy później wniesie o rozwód a nie chciałabym zeby wyszło że jest z mojej winy albo nawet obojga. W kazdym razie jak zabrac się za zbieranie dowodów? Prosze o pomoc.

Re: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Sąd bierze pod uwagę wszystko, w tym zeznania świadków, zdjęcia, czyli to co jest w jakis sposób mniejszy lub wiekszy potwierdzone. Nie ukrywam że z mojego doświadczenia w kancelarii najlepiej mieć zdjęcia albo filmy. Czasem nawet osobiste nakrycie partnera jest podważane i manipulowane o ile obrońca daje rade. Wiec przygotuj się na sesje zdjęciowe, pozdrawiam.

Czyli bez detektywa się nie obejdzie. Nie mam ochoty sama bawić się w śledzenie, głupio mi zapłacić komus znajomemu zeby pomógł wiec chyba pozostaje mi tylko zdac sie na fachowców, a myslalam ze uda mi się załatwić to bez wydawania fortuny...

Hej! Wcale nie musisz wydawać dużych pieniedzy, bo mozna dzis wynajac dobra agencje za grosze i miec szybko zalatwiona sprawe. Moja siostra korzystała w bardzo podobnej sprawie z usług tej agencji -  http://cdfox.pl/. Żeby nie wdawać się w szczegóły napisze tylko że udało się wszystko załatwić po jej myśli, pozdrawiam.

Fajnie że napisałaś bo byłam przekonana że takie usługi są bardzo drogie. Pytanie tylko czy sąd normalnie i bez problemów przyjmuje dowody od takich agencji? Odpisz proszę.

Pewnie że tak, czemu miałby nie przyjmować? Miedzy nami to nie zleciłabym robienia zdjęć nikomu poza profesjonalną agencją bo raz że prywatność, a dwa że od fachowców dostajesz zawsze pewny, czytelny materiał, który ma naprawdę olbrzymie znaczenie w procesie i orzeczeniu winy.