Topic: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Witam! Jakie dowody poruszone podczas rozprawy rozwodowej są najkorzystniejsze i sądy najchętniej biorą je pod uwagę? Moja sytuacja jest specyficzna, bo mąż się ode mnie wyprowadził, w ogóle ze mną nie rozmawia i się nie kontaktuje. Dodatkowo mam bardzo uzasadnione podejrzenia że zamieszkał z moją najlepsza przyjaciółką. Wydaje mi się że prędzej czy później wniesie o rozwód a nie chciałabym zeby wyszło że jest z mojej winy albo nawet obojga. W kazdym razie jak zabrac się za zbieranie dowodów? Prosze o pomoc.

Re: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Sąd bierze pod uwagę wszystko, w tym zeznania świadków, zdjęcia, czyli to co jest w jakis sposób mniejszy lub wiekszy potwierdzone. Nie ukrywam że z mojego doświadczenia w kancelarii najlepiej mieć zdjęcia albo filmy. Czasem nawet osobiste nakrycie partnera jest podważane i manipulowane o ile obrońca daje rade. Wiec przygotuj się na sesje zdjęciowe, pozdrawiam.

Re: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Czyli bez detektywa się nie obejdzie. Nie mam ochoty sama bawić się w śledzenie, głupio mi zapłacić komus znajomemu zeby pomógł wiec chyba pozostaje mi tylko zdac sie na fachowców, a myslalam ze uda mi się załatwić to bez wydawania fortuny...

Re: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Hej! Wcale nie musisz wydawać dużych pieniedzy, bo mozna dzis wynajac dobra agencje za grosze i miec szybko zalatwiona sprawe. Moja siostra korzystała w bardzo podobnej sprawie z usług tej agencji -  http://cdfox.pl/. Żeby nie wdawać się w szczegóły napisze tylko że udało się wszystko załatwić po jej myśli, pozdrawiam.

Re: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Fajnie że napisałaś bo byłam przekonana że takie usługi są bardzo drogie. Pytanie tylko czy sąd normalnie i bez problemów przyjmuje dowody od takich agencji? Odpisz proszę.

Re: Dowody do sprawy rozwodowej - jakie najlepsze?

Pewnie że tak, czemu miałby nie przyjmować? Miedzy nami to nie zleciłabym robienia zdjęć nikomu poza profesjonalną agencją bo raz że prywatność, a dwa że od fachowców dostajesz zawsze pewny, czytelny materiał, który ma naprawdę olbrzymie znaczenie w procesie i orzeczeniu winy.