Topic: Inwestowanie na giełdzie

Witam bardzo serdecznie. Ja z taką sprawą, która dotyczy finansów. Mam jakąś tam gotówkę, różne oszczędności i chciałbym zacząć ją jakoś inwestować, żeby tych pieniędzy było jeszcze więcej. Znacie może jakieś ciekawe sposoby na to, żeby jakoś dobrze zarobić i jeszcze się wzbogacić?

Re: Inwestowanie na giełdzie

No jeden ze sposobów już widzę sam zaproponowałeś, a mowa tutaj o inwestycjach. Ja już od długiego bardzo czasu inwestuje na giełdzie i powiem szczerze, że się to bardzo opłaca. Można się wzbogacić w naprawdę krótkim czasie. Tylko trzeba wiedzieć jeszcze i co robić, żebynie stracić

A skąd się tego dowiedzieć? Bo ja to nie mam aż takiej spory wiedzy, żeby to wszystko wiedzieć. Chętnie bym się jednak dowiedział, poszerzył horyzonty i w sumie fajnie by było wiedzieć jak działa świat i jak się tutaj godnie żyje, z kasą u boku i pełną sakiewką

Ja też przez długi czas nie wiedziałam w ogóle jak się zabierać za inwestycje, a też miałam taki okres, gdzie tej kasy było więcej i było szkoda, że ona sobie tam leżała bez sensu i nie zarabiała. Na stronie http://www.tradingforaliving.pl/ znalazłam jednak wtedy wszystkie informacje, których potrzebowałam, bo ktoś mi to miesce polecił wtedy. I bardzo dobrze, bo naprawdę fajnie wszystko to wyszło

Właśnie takich informacji mi było potrzeba. Żebym wiedział jak wyglądają te wszystkie inwestycje giełdowe. Jakie są różne szanse, jakie zagrożenia i w ogóle. Zawsze warto wiedzieć co i jak. Może się okaże, że zaraz się wzbogacę i to całkiem sporo, jak się okaże, że mi się wszytsko uda z tymi inwestycjami

No zawsze warto ryzykować. Ja gdybym nie zaryzykowała to też bym nie miała teraz wszystkiego tego co mam. A jednak to zrobiłam i już teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzją, którą warto było podjąć. NO iteraz ja szczęśliwa, w domu szczęśliwi, w domu kasy na nic nie brakuje. A jak trzeba to czasem jeszcze coś tam sobie poinwestuje

Koleżanka ma rację. Ryzykować zawsze warto, bo można zyski z giełdy mieć naprawdę spore, jak się dobrze inwestuje smile