Topic: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Jestem już załamana tym, że nie mogę poszukać dobrego ogłoszenia o pracę. Szukałam już praktycznie wszędzie w necie, gazetach i u znajomych. Wszędzie jakieś ogłoszenia, które są mało realne jak dla mnie. Może znacie jakiś ciekawy portal, gdzie są ogłoszenia dla ludzi, a nie tylko dla kadry menadżerskiej.

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Też miałem z tym ostatnio problem. W tych dużych portalach to chyba myślą, że faktycznie tylko ludzie z ogromnym doświadczeniem na stołkach dyrektorskich szukaja pracy. A tutaj potrzeba czegos wiecej, bo tych poszukujących zwykłej pracy też jest spora ilość. Polecam ci portal pracatobie.pl, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawych ofert.

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Zgadzam się z Wami, ciężko trafić na ciekawą ofertę, a żeby jeszcze można było z tego niezłe pieniądze wyciągnąć to już całkiem jest problem. Ale na szczescie istnieja jeszcze portale dla ludzi, gdzie można poszukac czegos ciekawego smile

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

To dobrze, bo już myślałam, że zostanie mi chodzenie po firmach i zostawianie tam swoich aplikacji. A na to zwyczajnie nie mam czasu, chociaż jak człowiek bez pracy zostaje to może się wydawac, ze tego czasu jest az za duzo.

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Zajrzyj sobie tutaj pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$ i od razu trafisz na oferty z całego kraju. Później zrobisz tylko sobie odpowiednie dopasowanie oferty do ssiebie pod względem na przykład miejsca i już gotowe, możesz wysyłać. Oczywiście najpierw przygotuj sobie odpowiednie dokumenty. Na pewno cv i list motywacyjny będzie potrzebny.

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Bardzo podobają mi się te ogłoszenia. Ja akurat szukałam w portalu dla pracowników katowickich ofert pracy i powiem, że było tego tak dużo, że na końcu to już nie wiedziałam gdzie wysłałam swoje aplikacje. Dopiero po chwili doszłam do tego, że wszystko mam podsumowane pięknie smile)))

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Na szczescie pracę mam, ale teraz to przynajmniej wiem, gdzie się zaczepic w razie jakby mi się noga powinęła smile)))