Topic: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Jestem już załamana tym, że nie mogę poszukać dobrego ogłoszenia o pracę. Szukałam już praktycznie wszędzie w necie, gazetach i u znajomych. Wszędzie jakieś ogłoszenia, które są mało realne jak dla mnie. Może znacie jakiś ciekawy portal, gdzie są ogłoszenia dla ludzi, a nie tylko dla kadry menadżerskiej.

Re: Najlepszy portal z ofertami pracy.

Też miałem z tym ostatnio problem. W tych dużych portalach to chyba myślą, że faktycznie tylko ludzie z ogromnym doświadczeniem na stołkach dyrektorskich szukaja pracy. A tutaj potrzeba czegos wiecej, bo tych poszukujących zwykłej pracy też jest spora ilość. Polecam ci portal pracatobie.pl, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawych ofert.

Zgadzam się z Wami, ciężko trafić na ciekawą ofertę, a żeby jeszcze można było z tego niezłe pieniądze wyciągnąć to już całkiem jest problem. Ale na szczescie istnieja jeszcze portale dla ludzi, gdzie można poszukac czegos ciekawego smile

To dobrze, bo już myślałam, że zostanie mi chodzenie po firmach i zostawianie tam swoich aplikacji. A na to zwyczajnie nie mam czasu, chociaż jak człowiek bez pracy zostaje to może się wydawac, ze tego czasu jest az za duzo.

Zajrzyj sobie tutaj pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$ i od razu trafisz na oferty z całego kraju. Później zrobisz tylko sobie odpowiednie dopasowanie oferty do ssiebie pod względem na przykład miejsca i już gotowe, możesz wysyłać. Oczywiście najpierw przygotuj sobie odpowiednie dokumenty. Na pewno cv i list motywacyjny będzie potrzebny.

Bardzo podobają mi się te ogłoszenia. Ja akurat szukałam w portalu dla pracowników katowickich ofert pracy i powiem, że było tego tak dużo, że na końcu to już nie wiedziałam gdzie wysłałam swoje aplikacje. Dopiero po chwili doszłam do tego, że wszystko mam podsumowane pięknie smile)))

Na szczescie pracę mam, ale teraz to przynajmniej wiem, gdzie się zaczepic w razie jakby mi się noga powinęła smile)))