Topic: Czy w Krakowie są dobre hostessy?

Moja sprawa o którą tutaj zapytam będzie chyba taka dosyć nietypowa. No w każdym razie jeszcze nie widziałem, żeby ktoś o takie coś tutaj pytał. Mianowicie chodzi o to, że mnie interesują bardzo hostessy. I potrzebuje kilku hostess do takiego projektu, który teraz wymyśliłem. Chodzi po prostu o to, żeby w kilku miejscach w Krakowie postawić takie punkty z reklamą mojego nowego produktu i to reklamować, a sam to wiecie… Jakoś tego nie załatwię

Re: Czy w Krakowie są dobre hostessy?

Jak chcesz w kilku miejscach na raz to reklmować to Ci będzie potrzebne kilka tych hostess. Na własną rekę może Ci być trudno znaleźć kogoś tak o z łapanki czy tam z ogłoszenia, więc chyba najlepiej będzie jak weźmiesz pod uwagę profesjonalne hostessy może z jakiejś agencji, która Ci będzie mogła zaproponować całą i kompleksową obsługę. Co Ty na to?

Własnie o czymś takim chyba myślałem. Bo tak to będzie o wiele łatwiej to wszystko zorganizować i podpisać umowę z agencją niż bawić się z każdą hostessą z osobna i liczyć te wynagrodzenia, ubezpieczenia, bez sensu. A tak to się tym wszystkim po prostu agencja zajmie i tyle smile

No no, dlatego właśnie Ci proponuję agencję hostess z Krakowa, która Cię zadowoli na naprawdę najwyższym poziomie, bo pracują tam pani o naprawdę dobrym przygotowaniu do tego zawodu. Sam miałem okazję się o tym przekonać, jak wysyłałem dwie panie z tej agencji na nie takie miejscowe targi, które się u mnie odbywają smile

Kolega ma rację. Sam też z ciekawości tu zajrzałem i przyznaję, że to co kolega polecił to się sprawdza świetnie, bo też sam korzystałem z usług tej agencji i byłem naprawdę bardzo zadowolony smile

No i takie słowa są mi tutaj teraz naprawdę bardzo potrzebne big_smile No dobra, w takim razie po prostu się przekonam teraz o tym sam i mam nadzieję, że mój nowy produkt zostanie prez te hostessy zareklamowany naprawdę dobrze, tak jakbym tego właśnie chciał smile

Zapewniam Cię, nie masz się o co martwić;)