Topic: Fajne imprezy dla firm informatycznych

Szukam polecanej firmy eventowej. Chcę zorganizować dla pracowników imprezę integracyjną z okazji 3 urodzin firmy. Działamy w branży IT. Chodzi o wyjazd z 1-2 noclegami dla grupy 10 osób, prawie wszystkie płci męskiej.

Re: Fajne imprezy dla firm informatycznych

Może nawet bym miał dla Ciebie propozycję, tylko doprecyzuj proszę – napisałeś, że działacie w IT, bo chcesz, żeby to była mało angażująca fizycznie impreza, czy odwrotnie, chcesz rozruszać Twoich ludzi dla odmiany od siedzenia przy kompie?

Napisałem o branży głównie poglądowo. Nie zastanawiałem się nad tym jeszcze zbyt dokładnie, ale chyba bardziej ta druga opcja. Po prostu to wcześniej skonsultuję z pracownikami.

To się bardzo dobrze składa big_smile Polecam Ci w takim razie wejść na stronę projektefektywny.pl/ i przejrzeć ofertę. Mają bardzo różnorodne usługi, ale właśnie wiele z nich to organizacja imprez firmowych w niecodziennej wersji, na przykład outdoorowych. Mam nadzieję, że coś znajdziesz dla siebie.

A polecasz bo korzystałeś, czy po prostu słyszałeś o nich?

Nie no, jasne, że korzystałem, informacje z pierwszej ręki smile Byłem z pracownikami na integracyjnym wyjeździe w formie narciarskiej. Wycieczka zdecydowanie przeszła do historii naszej firmy, bo większość pierwszy raz była w Alpach austriackich. Dolina Gastein, 2014 – wspólnych biesiad w austriackich karczmach i świetnych tras nie da się zapomnieć.