Topic: Led.. a może..?

Witam. Szukam jakiegoś rozwiązania związanego z oświetleniem. Nie wiem czy inwestować w led a może w normalne oświetlenie, takie standardowe? Fajnie jakby ktoś tutaj na forum się wypowiedział i może też ułatwi mi to coś zdecydować co robić wink pozdrawiam!

Re: Led.. a może..?

Ja ostatnio montowałem niedrogie plafoniery do domu i jestem z nich zadowolony wink ogólnie to mam jeszcze zamiar sobie wstawić moduły led, z tej stronki: gitmarket.pl/moduly-led/ bo też przeglądałem różne oferty i oni mają i tanio i fajne produkty oferują wink

MI się marzy zamówić taki żyrandol do domu: gitmarket.pl/zyrandole/ wink byłoby cudownie taki mieć.. ale jak coś to też spodobała mi się opcja, by sprawić sobie coś w stylu oświetlenia ewakuacyjnego led wink bo też fajnie takie coś mieć.

U mnie są świetlówki liniowe i nie narzekam wink mąż takie zamówił i bardzo fajne są wink zresztą ja w domu mu pozostawiłam całkowicie wolną rękę i fajne zakupy na ogół robi wink także mam bardzo komfortową sytuację wink nie musze się tak naprawdę niczym przejmować wink