Topic: Potrzebny serwis snowboardowy

Cześć. Niedługo wyjeżdżam z rodziną na wakacje na snowboard. Ponieważ u nas powoli zaczyna się robić ciepło i nieprzyjemnie, a ciepła nie lubimy, wybieramy się za granicę gdzie będzie zimno, mroźno i przyjemnie. Swoje snowboardy mamy, ale mają już po kilka lat, dlatego przydałoby się zrobić jakiś ich przegląd, żeby mieć pewność, że mi się nie rozpadną, jak już zaczniemy na nich śmigać po górkach. No i teraz pytanko – wiecie może gdzie w Poznaniu w znajdę jakiś serwis snowboardów? Będę bardzo wdzięczny, jak coś polecicie?

Re: Potrzebny serwis snowboardowy

Wiesz co, kiedy ja ostatnio jechałam na snowboard, to też szukałam takiego serwisu, ale bardzo szybko udało mi się to zrobić. Jeśli chodzi o serwis snowboardowy Poznań ma dość ciekawą ofertę, ale ja akurat skorzystałam z tej dostępnej na stronie supersportowy.pl Bardzo fajna i przyjemna obsługa, ceny też dość przystępne i warte zainwestowania, a poza tym jeszcze serwis jest bardzo dobry, z moją deską jest wszystko w porządku, doprowadzona do porządku i stanu używalności.

Kurczę, świetnie wiedzieć że taki serwis istnieje. Chętnie z niego skorzystam, naprawdę wolę się upewnić, że z moją deską będzie wszystko ok, zanim wyjadę, żeby mi wiązania czasem już na szlaku nie poodpadały. A weź mi jeszcze powiedz interesujesz się może rowerami i jazdą crossową?

Ja nie, ale mój facet się interesuje . A co?

A bo myślałem, że może też jakiś fajny sklep gdzie można taki rower crossowy kupić i cały osprzęt do niego.

Hmm. Polecę Ci ten sam sklep. Mój chłopak kupuje tam rowery i sprzęty i dlatego właśnie ja tak szybko znalazłam ten serwis do snowboardu tongue Wejdź na stronę supersportowy.pl/6-cross i zobacz tam, jakie rowery masz do wyboru, gwarantuję, że zawiedziony nie będziesz. big_smile

No, rzeczywiście widzę, że wybór jest całkiem spory. No i bardzo dobrze, bo przynajmniej będę mógł się zastanawoić jaki rower będzie mi bardziej potrzebny big_smile Dzięki wielkie za pomoc

Nie ma sprawy. big_smile udanych zakupów!