Topic: Kto w Warszawie zajmuje się obsługą techniczną i dźwiękową?

Witajcie! Sprawa wygląda tak, że szykuje nam się niewielka impreza w klubie, taka raczej prywatna, choć nie kameralna wink Szukam teraz zespołu speców od  profesjonalnej obsługi technicznej eventów w Warszawie (greatsound.pl/kluby). Macie kogoś, kto byłby warty polecenia i kto naprawdę fachowo wykona tę robotę? Bardzo mi na tym zależy, żeby cała impreza się udała w 100 procentach.

Re: Kto w Warszawie zajmuje się obsługą techniczną i dźwiękową?

A spece od nagłośnienia w klubie? Oni tam przez cały czas pracują, więc zasadniczo powinno znać akustykę pomieszczenia najlepiej ze wszystkich.

Chadzałem do tego klubu… wziąłem go tylko ze względu na samo miejsce, nie na ich DJów, czy nagłaśniających, bo muszę przyznać, że są oni po prostu marni. Dlatego szukam jakiegoś profesjonalnego zespołu dźwiękowców z zewnątrz.

To powodzenia życzę w poszukiwaniach!

Ale ja za to chętnie pomogę wink Słuchaj, ja akurat korzystałem z ich pomocy w czasie imprezy plenerowej, ale myślę, że w klubie, jak i w każdym innym miejscu wykonają naprawdę kawał dużej roboty. Mianowicie mówię o tych ludziach, których możesz poznać na stronie greatsound.pl/. Mają już niemałe doświadczenie w tym, co robią, no i zawsze robią to dobrze, tego możesz być pewien.

Popieram, co kolega z góry mówi i również polecam tych ludzi. Ja organizowałam w stolicy jedną konferencję, i skorzystałam z ich oferty obsługi technicznej konferencji w Warszawie (Greatsound Warszawa) i byłam bardzo zadowolona z tego, jak to wyszło, bo wyszło bardzo dobrze. Gdybym dzisiaj miała organizować jeszcze jeden event, to zdecydowanie przy ich wsparciu, bo są naprawde rewelacyjni wink

Skoro tak mówicie, to pewnie tak jest. Powiem szczerze, że nie słyszałem o nich, ale rekomendacja Wasza przemawia chyba do mnie najbardziej i iczę na to, że będą potrafili ustawić dobrze dźwięk pod ten klub. Liczę na to tylko, że się nie zawiodę, bo wówczas mogę mnustwo stracić, a tego bym nie przeżył wink

Myślę, że to doskonały wybór te ich usługi, bo to naprawdę zdolna grupa fachowców wink Dadzą rade, zobaczysz wink

A no liczę na to, bardzo na to liczę. Okej, dzieki za podpowiedź wink