Topic: Sklep z narzędziami budowlanymi.

Witam, poszukuję dobrego sklepu z narzędziami bo obiecałem swojemu synowi że w końcu postawię mu domek na podwórku. Nie mam czasu jeździć po sklepach, a szukam sklepu internetowego z szerokim asortymentem. Czy możecie mi coś polecić?

Re: Sklep z narzędziami budowlanymi.

Ja przy budowie szopki korzystałem ze sklepu internetowego sklep.metalzbyt.com.pl/ gdzie mają naprawdę szeroką gamę różnych produktów niezbędnych do tego typu prac. Z nimi postawiłem swoją budowlę w kilka dni – czas dostawy towaru również mają krótki, więc nie musiałem długo czekać na zamówienie.

Mój mąż też brał od nich gwoździe budowlane stawiając domek dla naszej córeczki i był zadowolony z jakości ich produktów oraz szerokiej oferty, gdzie wszystkie narzędzia i sprzęty skoncentrowane są praktycznie w jednym miejscu. Twierdził, że ciężko dostać gwoździe wykonane z najwyższej jakości drutu stalowego do łączeń konstrukcyjnych, a u nich nie było problemu.

Ja nigdzie nie mogę dostać drutu spawalniczego do miga 0,8/1 kg SG2 czy u nich taki dostanę?

Z pewnością. Zajrzyj na stronę sklep.metalzbyt.com.pl i z dostępnej listy produktów wyszukaj ten wybrany. Sam dobierałam u nich narzędzia spawalnicze i wiem, że mają bogatą ofertę.