Topic: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

Witam wszystkich. Szukam pilnie dobrego kamieniarza do zrobienia kominka i kuchni w Gorzowie. Zależy mi na kimś sprawdzonym, kto cieszy się dobrymi opiniami i ma już jakieś portfolio i dorobek po którym można stwierdzić czy jego usługi odpowiadają moim wymaganiom. Proszę o odpowiedzi.

Re: Szukam dobrego kamieniarza z Gorzowa

W moim domu kuchnię, parapety i kominek robił bardzo zdolny fachowiec, który naprawdę bardzo przykłada się do pracy. Wielokrotnie przymierza płytki, poprawia je aby były idealnie spasowane dzieki czemu efekt robi duze wrazenie. W ogóle jeśli chodzi o kamieniarke to nie spotkałam się z lepiej wykonana robota, gdyż parapety i kominek są chwalone przez każdego kto nas odwiedza. Tu jest strona, proszę: kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/okladziny-kominkow/. Oczekiwałes portofolio a najlepiej jest ocenic umiejetnosci po kominku. Niewatpliwie stanowi on najwieksze wyzwanie smile. Pozdrawiam.

Bardzo dziekuje, moja siostra również go polecała, a kiedyś przypadkowo odwiedziłem tę stronę. Przeznaczenie? big_smile

Przepraszam że trochę zepsuję temat ale nie bardzo wiem gdzie się zgłosić. W Gorzowie pochowano moich dziadków i niestety ostatnio odbyła się ekshumacja Gorzów odwidziłam już kilka razy, żeby znaleźć kogoś kto naprawi nagrobek, ale nie mogę się zdecydować. Z tego co zdązyłam sprawdzić fachowiec o którym rozmawiacie zajmuje sie takze i taką działalnością, zgadza się?

Bardzo przykro mi to słyszeć, ale zapewne policja, czy prokuratura miały powody aby wykonać takie działanie... W każdym razie współczuję i już ci odpowiadam że ten Pan zajmuje się również takimi rzeczami i wychodzą mu naprawdę pięknie. Jest bardzo utalentowany jeśli o to chodzi i jak widać radzi sobie wspaniale z każdą pracą związaną z kamieniem.

Bardzo dziękuję za pomoc. Musze jak najszybciej przystąpić do naprawy bo tak dłużej być nie może.

Również współczuję takiej przykrej sprawy, ale mam też nadzieję że nowy nagrobek będzie piękniejszy od starego. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.