Topic: Sensowny producent okien do garażu, kogo polecicie?

Rozglądam się za dobrej jakości oknami garażowymi w dobrych cenach. Raczej nie chcę nic z importu, mamy dobrych producentów w Polsce... Gdybyście mogli coś polecić, może ktoś niedawno też kupował okna i może doradzić?

Re: Sensowny producent okien do garażu, kogo polecicie?

Fajną ofertę takich okien ma firma Erna, obecni już od jakiegoś czasu na rynku. Polski producent więc pasowałoby Tobie, jakość moim zdaniem na duży plus.

Zajrzyj sobie na ich stronę: http://www.erna.pl/. Jak na mój gust bardzo sensownie się prezentują. Mój sąsiad na pewno zamawiał u nich, okna mają bardzo solidne i ciężko narzekać. Jak ma to być porządny producent okna do garażu od nich to dobry pomysł. Fajnie wykonane z ABS więc trwałe no i nie ma ryzyka że je rdza złapie. Konstrukcja standardowa więc prace instalacyjne bez problemów.

Mój wuj całkiem niedawno jak remontował dom też zdecydował się na wymianę okien w garażu. Była to uzasadniona decyzja ponieważ były już stare i w kiepskim stanie.

Takie okna naprawdę wyglądają fajnie, łatwo je też zamontować (mąż się zna na technicznych sprawach i montował okienka garażowe u moich rodziców).