Topic: Jaką firmę produkującą filmy jesteście w stanie polecić?

Słyszałam, że ostatnio wyjątkowo owocne są, jeśli chodzi o rezultaty marketingowe filmy promocyjne, czyli rpzedstawianie firmy w określonym świetle. Powiem szczerze, że bardzo mnie to zainteresowało, bo chciałabym mieć jakiś materiał promocyjny, który naroiłby mi pracowników, jak i klientów. Nie wiem jednak, na którą firmę byłoby się najlepiej zdecydować. Jesteście w stanie polecić jakichś speców od produkcji filmów?

Re: Jaką firmę produkującą filmy jesteście w stanie polecić?

A nie łatwiej by ci było jak innym ludziom? Zainwestować po prostu w ulotki, jakieś ogłosenia w gazecie itp.? To chyba są najpopularniejsze i najlepiej sprawdzające się środki przekazu, chyba, że coś się zmieniło w ostatnich latach, a ja tego nie zauważyłem tongue

Kolego, ta zmiana trwa od jakichś lat 50/60, czyli od momentu, jak Kennedy wygrał z Nixonem debatę telewizyjną (pierwszą przekazywaną tym środkiem). Możesz owszem zaśmiecić całe miasto ulotkami i plakatami, ale w większości ludzie wezmą to do ręki, spojrzą (może!) i wywalą do kosza. A spot reklamowy zawsze przyciąga uwagę, jeśli jest w ciekawej formie. Poza tym masz dwa kanały komunikacyjne, dźwięk jak i obraz, a to najlepszy miks.

Też tak uważam, tym bardziej, że reklamy audio-video to już nie tylko telewizja, ale także internet i przestrzeń publiczna (bo przecież i telebimy w galeriach handlowych, jak i na ulicach). Jest bardzo interesująca oferta produkcji filmów reklamowych na tej stronie http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow/. Z tego, co piszą na stronie, to mają szeroką ofertę kręcenia takich materiałów, od szkoleniowych, przez reklamowe itd. Myślę, że warto byłoby się zaintereswać ich ofertą.