Topic: Tanie przeprowadzki w Warszawie – jaka firma?

Hej, gdzie mogę znaleźć w miarę tanią firmę do przeprowadzki w Warszawie? I to takie usługi kompleksowe, przydałaby się pomoc w zniesieniu i we wniesieniu rzeczy… Przeprowadzam się na trzecie piętro bez windy.;) z góry dzięki za wskazówki i namiary…

Re: Tanie przeprowadzki w Warszawie – jaka firma?

podłączam się do pytania.;) ja co prawda nie na 3 piętro, ale też przyda mi się bezpieczny transport sprzętów w jakiejś sensownej cenie.

Sprawdźcie sobie ofertę ze strony internetowej http://transport-warszawa.com/. Sprawdziłem w praktyce, oferują naprawdę tanie przeprowadzki Warszawa ogólnie wydaje się dosyć droga jeśli chodzi o takie usługi, ale oni pozytywnie się wyróżniają. Pomagają nie tylko w znoszeniu i w noszeniu rzeczy, ale nawet w demontażu mebli i za to ogromny plus.

w demontażu też? To super, muszę ich przetestować.;) Jak na razie największy problem mam właśnie z meblami i wkurzam się, bo mnóstwo pracy jest z tą przeprowadzką… najlepiej byłoby wszystko zostawić i pokupować sobie rzeczy od podstaw… ale koszty byłyby wtedy gigantyczne…

to tylko na początku wydaje się takie straszne, potem będzie lepiej. Nie przejmuj się. Na pewno kupowanie wszystkiego od podstaw to niepotrzebny wydatek, w zamian za to możesz sobie na przykład pojechać na wakacje i porządnie wypocząć po tej całej przeprowadzce big_smile

przeprowadzałam się w życiu jakieś tysiąc razy.:D fajnie jest, jeśli ma się jeszcze zgraną paczkę znajomych albo rodzinę do pomocy. Nie wiedziałam, że firmy przeprowadzkowe pomagają w demontażu mebli… mój ojciec tak mi szafę zdemontował, że już jej nie zmontowaliśmy więcej.:D