Topic: W sklepach nie ma fajnych wykładzin…

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to najnowszy krzyk mody i teraz na topie są nieco inne rozwiązania do domów i mieszkań, ale przecież stale obecne są wykładziny do hoteli czy biur, dlaczego więc nie mogę nigdzie znaleźć dobrej, estetycznej wykładziny do domu? Próbowałam już szukać wykładzin w Gdańsku gdzie mieszkam, a nawet w necie, ale nic nie przypadło mi do gustu, to serio już takie niemodne?

Re: W sklepach nie ma fajnych wykładzin…

nie, to wcale nie jest niemodne, kto ci tak powiedział? Znam masę osób które mają u siebie w domach wykładziny i nie myślałam że tak trudno kupić, wiesz, może patrzysz w jakichś nieodpowiednich sklepach albo po prostu źle szukałaś?

To całkiem możliwe, możesz znaleźć oferty ładnych wykładzin w Trójmieście, Poznaniu czy tym swoim Gdańsku, zajrzyj tutaj: wykladziny.net/kontakt/14/wykladziny-podlogowe-poznan. Sklep dobry dla każdego, także ze względu na ceny smile

Nie znałam wcześniej tej firmy ani nie znałam sklepu, dzięki za namiary, może faktycznie u nich coś znajdę bo już widzę, że wybór mają spory. Dzięki, zabieram się za przeglądanie

No widzisz, wszystko można znaleźć smile