Topic: Potrzebny nowy księgowy

Hej wszystkim! Nasza dawna księgowa (złota kobieta), niestety poszła już na emeryturę. Powiem szczerze, że robiliśmy już wstępną rekrutację, jednak żaden z potencjalnych pracowników nie wywarł szczególnie dobrego wrażenia. Jak pytaliśmy ich o różne zagadnienia związane z księgowością, to często robili wielkie oczy. Nie wiem, o czym oni myśleli przychodząc tutaj, czy praca księgowego to siedzenie i picie kawki, czy jak. W każdym razie, zostawiam tutaj swojego posta trochę w formie takiej reklamy, więc jeśli są jacyś zainteresowani to zapraszam do kontaktu.

Re: Potrzebny nowy księgowy

A jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać przyjętym? Jaka płaca i w ogóle gdzie to wszystko?

Jeśli jesteś zainteresowany, to odezwij się na prywatnej wiadodomości, wówczas możemy porozmawiać. Tylko powiem, że chodzi o Warszawę, centrum miasta.

Serio opłaca się Wam zatrudniać nowego księgowego? Tym bardziej, że sam widzisz, jaki jest poziom, jeśli chodzi o kandydatów. Prędzej czy później, jeśli będziesz chciał koniecznie kogoś zatrudnić, skończy się tym, że przyjmiesz jakiegoś żółtodzioba, którego później będziesz musiał wyszkolić, a później jak go rzucisz na głęboką wodę to i tak nie wiadomo, czy sobie z tym poradzi. A duż masz tę firmę?

Zdaję sobie z tego sprawę, ale liczę, że trafi się ktoś z doświadczeniem. Czy duża firma, ciężko mi powiedzieć smile Dla mnie to moje dziecko, więc zawsze będzie w jakiś sposób największa. Ale księgo handlowe prowadzimy, więc myślę, że już się wpisuje w realia prawdziwego biznesu.

Jeśli mam być z Tobą szczera, to dużo lepiej byście na tym wyszli, jeśli byście wzięli raczej do pomocy jakieś dobre biuro księgowości. Zajrzyj sobie na przykład tutaj akvirtus.com.pl/ksiegi-handlowe. Wyglądają dosyć solidnie, no i masz przynajmniej gwarancję, że mają doświadczenie w księgach handlowych co najmniej wink

Hej! Koleżanka poleciła Ci chyba najlepsze z możliwych biur. Sam korzystam z ich usług księgowości w Warszawie i nie mieliśmy nigdy jakiejś sytuacji, żeby się z czymkolwiek spóźnili. Kiedyś u nas była taka sytuacja, jak koleżanka opisała, że zatrudniliśmy świeżaka, co to niby był wykształcony, ale nie miał bladego pojecia co robić. Tylko większe koszty. Pożegnaliśmy się z nim, a teraz korzystam z ich pomocy.