Topic: Nadruk na torbach papierowych? U kogo?

Hej wszystkim forumowiczom. Mam takie pytanie, niedługo otwieram kolejny sklep z damską bielizną i zależy mi na jakimś fajnym wypromowaniu tego miejsca. Zastanawiałam się nad torbami z nadrukiem. Znacie kogoś kto może coś takiego dla mnie zrobić?

Re: Nadruk na torbach papierowych? U kogo?

Jest tyle firm na rynku że aż dziwie się że takie pytanie tutaj padło. Wystarczy wejść w wyszukiwarkę i wpisać to co tutaj na forum i jestem pewna że będziesz miała co najmniej kilkaset wyników wyszukiwania wink Szukanie nie boli wink

Czasem to że ktoś zadaje takie pytanie wcale nie znaczy że nie wie. Znam jedną firmę która robi nadruki na torebkach różnego rodzaju. Wysyłam namiary w prywatnej wiadomości. Jeżeli zależy ci na czymś sprawdzonym i w bardzo dobrej jakości to nie znam chyba nikogo lepszego w tym momencie wink

Też czasem zdarza mi się zapytać na forum o coś co tak naprawdę jest banalnie proste. Chodzi tu raczej o to że nie znam żadnej z firm osobiście to skąd mam wiedzieć gdzie warto coś zamówić ;D Mam jedną zaprzyjaźnioną drukarnie która robi dla mnie różne rzeczy, namiary masz na pw wink

Dokładnie o to mi chodzi. Nie pytam dlatego że nie wiem gdzie można coś takiego kupić tylko należę do tych osób które nie zamawiają czegoś tak bez zastanawiania. Miałam już wystarczająco dużo problemów z takimi rzeczami żeby teraz tak sobie wszystko zamawiać.

Dobrze już dobrze. Mnie też trochę poniosło bo jak widzę te wszystkie pytania to czasem nie wiem co mam robić. Prawda jest taka że duża część tematów na forum jest zakładana bezsensownie a pytania tam zadawane aż proszą się o bana tongue Przepraszam za to że tak naskoczyłam smile