Topic: Basen hotelowy

Witam serdecznie. Otwieram mały hotel w małym mieście. Dostałem dofinansowanie w związku z czym chciałbym troche podniesc standardy. Pomyślałem o tym, zeby zrobic tam obok siłowni również basen. Nie chodzi mi o jakis ogromny sportowy obiekt wink raczej mały, rekreacyjny dodatkowo kilka jacuzzi... Przeglądam różne oferty, zrobiłem rozeznanie, ale stwierdziłem, że moze najlepiej zapytam Was na forum jakie firmy polecacie, może macie jakies doswiadczenia w tym temacie. Bede wdzieczny za podpowiedzi

Re: Basen hotelowy

Witaj, nie wiem jak to wyglada z basenami w takich większych obiektach, ale ja swój prywatny wewnętrzny basen domowy zlecałem firmie Baseny-iwo. Moggę polecić bez zadnych zastrzeżeń. Obsługa naprawde pierwsza klasa, świetni fachowcy którzy doradzili mi w wielu kwestiac h, zupełnie zmieniłem koncepcję jesli chodzi o ten basen i tak naprawdena dobre mi to wyszło. Jesli chodzi basen hotelowy to z pewnością też coś byś znalazł w ich ofercie.

Witam, tez polecam firme o której mowa wyżej. Polecam ze wzgledu na profesjonalną obsługę, tak jak było powiedziane – rzeczywiscie pierwsza klasa. Jeśli chodzi o doradztwo, to jest bezplatne, mozna sobie zazyczyc wizualizacje. Montaz i wykonczenie tezsuper, ceny też dobre jak na tego typu usługi

Dziękuję!

Jak masz pieniądze to wstawiaj basen do hotelu, to zawsze przyciaga klientów big_smile Powodzonka życzę!